reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Oj tak moje niegroźne jadowity wielokrotnie diagnozowane przez różnych specjalistów po porodzie nagle się udroznily :) dziewczyny jeszcze nie zdążyłam nadrobić całości ale jak miło było Was poczytać:) jak za starych czasów. U mnie ostatnio lipa. Rycze prawie codziennie. Podobno depresja ciążowe. Mammopiekunke fonpomocy no mi się jakieś rozwarcie powoli robi i musze lezec a Natalka wazy juz prawie 9 kg. Swieta byly paskydne, sylwester tez przeryczany :) mam nadzieję żeby Was lepiej. Dziś moje 38 urodziny A ja znowu w ciąży;)
To możemy sobie kochana razem popłakać bo ja znowu w ciąży bliźniaczej...
Uszy do góry. Dasz radę. Ciąża to piękny czas o który my tutaj musialysmy walczyć. Będzie dobrze!!*
*powtarzam sobie to codziennie...
 
reklama
To możemy sobie kochana razem popłakać bo ja znowu w ciąży bliźniaczej...
Uszy do góry. Dasz radę. Ciąża to piękny czas o który my tutaj musialysmy walczyć. Będzie dobrze!!*
*powtarzam sobie to codziennie...
Naprawde????!!!!!! Cudownie. Jak to się stało? Wow!!!!! Hehehe to ci powiem że trochę mnie pocieszyla. Ja już we wszystko uwierzę. No u mnie naprawdę masakra. Deprechapo całości. Porodu boję się jeszcze bardziej niż za pierwszym razem.
 
Naprawde????!!!!!! Cudownie. Jak to się stało? Wow!!!!! Hehehe to ci powiem że trochę mnie pocieszyla. Ja już we wszystko uwierzę. No u mnie naprawdę masakra. Deprechapo całości. Porodu boję się jeszcze bardziej niż za pierwszym razem.
Skoro jestem na tym wątku to droga mogła być tylko jedna. 🙂 Kilka stron wcześniej opisałam dokładniej. Ja się nie samego porodu boje tylko donoszenia do bezpiecznego czasu...
 
Oj tak moje niegroźne jadowity wielokrotnie diagnozowane przez różnych specjalistów po porodzie nagle się udroznily :) dziewczyny jeszcze nie zdążyłam nadrobić całości ale jak miło było Was poczytać:) jak za starych czasów. U mnie ostatnio lipa. Rycze prawie codziennie. Podobno depresja ciążowe. Mammopiekunke fonpomocy no mi się jakieś rozwarcie powoli robi i musze lezec a Natalka wazy juz prawie 9 kg. Swieta byly paskydne, sylwester tez przeryczany :) mam nadzieję żeby Was lepiej. Dziś moje 38 urodziny A ja znowu w ciąży;)
Wszystkiego Najlepszego Bazylka 😗 U Ciebie mogła się nalozyc depresja poporodowa z ciążowa bo takie skoki hormonów ciąża połóg i znow ciąża to prawdziwy rollercoaster... Dobrze ze wzięliście opiekunkę. Który u Ciebie tydzień ciąży? Oszczędzaj szyjkę ile możesz 😉
 
Wszystkiego Najlepszego Bazylka 😗 U Ciebie mogła się nalozyc depresja poporodowa z ciążowa bo takie skoki hormonów ciąża połóg i znow ciąża to prawdziwy rollercoaster... Dobrze ze wzięliście opiekunkę. Który u Ciebie tydzień ciąży? Oszczędzaj szyjkę ile możesz 😉
Moja druga córeczka będzie miała na imię Basia i termin porodu jest obliczony dokładnie w dzień Natalki urodzin. Takie cuda u nas. Ale Basia ma już 1600 gr więc na pewno szybciej urodze.
 
Moja druga córeczka będzie miała na imię Basia i termin porodu jest obliczony dokładnie w dzień Natalki urodzin. Takie cuda u nas. Ale Basia ma już 1600 gr więc na pewno szybciej urodze.
Basia piękne imię.
A tu moja dzielna Natalka ćwiczy. Rehabilitantów też musi do na przyjerzdrzac. Sporo nas to wszystko kosztuje ale nie ma wyjścia. Natalka nosi okularki narazie na 3 miesiące.
A czemu Natalka nosi okularki? Dużo mnie przez te miesiące ominęło...
 
reklama
Te ćwiczenia z uwagi na to co zdiagnozowali po tych atakach które miała jak była malutka? Pokaż bazylka swój brzuszek z Basią 😍 🤩
Hehehe Natalka ciągle kopię Baska A Baska mnie :) A ja za to wyzywa się na Łukasz. Tak Natalka ma zdiagnozowanie padaczke wczesnowiekowa. Przez napady ma trochę obniżone napięcie mięśniowe przez co też jedno oczko czasem ucieka do środka. Ale radzimy sobie. Natalka to wulkan energii, upaaarrtttaaa i wymuszać straszny. No trochę taki klocek nam się zrobił tak lubi jeść:) tydzień temu byliśmy na sesji zdjęciowej ale zdjęć jeszcze nie mam. Basia to pomysł Łukasza mi już było obojętne jakie imię. Teraz ciągle leżę i mam wieczm8e zgaga. Przytulam 10 kg, z Natalka na tym etapie prawie 20 :) po porodzie leciało że mnie po 1,5 kg na dzień. Mam nadzieję że tym razem też pójdzie tak prosto. A jak Borysek? Często myślę o Was wszystkich :) A później idę potyczce do łazienki i tak to narazie wygląda:) święta u nas były bardzo ciężkie nie zakładaliśmy sobie nawet życzeń. Wszyscy się starali tylko że względu na Jasia.
 

Załączniki

  • 20220112_144837.jpg
    20220112_144837.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 103
Do góry