reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawendowy Sen trzymaj się Kochana.

Misia ogromne gratulacje, Lidka duża i silna się urodziła. Niech córeczka się zdrowo chowa a Ty wracaj jak najszybciej do formy.

Sylwia
ja także prowadzę jeszcze auto, mam brzuszek chyba ciut większy od Gotadory i powiem Ci że wcale mi on w prowadzeniu nie przeszkadza bo poszedł do góry więc nic nie uciskam a i pasy bez problemu zapinam pod brzuszkiem :-)

Trzcinka, Coleta czas na Was dziewczyny :-)
 
reklama
Sylwia, na szczescie na izbie poszło migusiem. To na oddziale mają pacjenta w głębokim poważniu.
Gotadora, uwazajcie na siebie na drodze.

Sylwia kodeks drogowy na pewno nie przewiduje prowadzenia pojazdow przez 3 kierowców, z czego dwujka jest malotetnia ;)
Ale juz w Stanach, tak. Nie tak dawno byl program o siostrach syjamskich - Brittany i Abbi Hensel.
 
Lawendowy ściskam kciuki żeby czas w szpitalu szybko minął, a zabieg zakończył się tylko bardzo dobrymi informacjami.
I masz rację, nie wzięłam pod uwagę, że dwójka tych kierowców jest małoletnich :rofl2:. Także gotadora, strzeż się radiowozu :rofl2:.

Madzialenak podziwiam. Ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak kiedyś mój brzuszek miałby się zmieścić za kierownicą mojego mikruska. Miejsca jest tam dość mało, albo ja mam dość ograniczoną wyobraźnię ;-). No ale autka to ja nie zmienię, za bardzo kocham polusia.
 
Misia - ogramne gratulacje dla Was :-) Lideczka babeczka jak się patrzy, chyba modelką będzie z takim wzrostem :-) Ale o ciuszkach na 56 możesz chyba zapomnieć :-)

Ja prowadziłam auto jeszcze jakoś w 28 tc, potem odpuściłam, bo zima, śniegi i ślisko. Pewnie jakby było ciepło to dłużej by się udało, chociaż przy dłuższym siedzeniu kość ogonowa dawała się we znaki.

Lawendowy - we trójkę zaciskamy mocno kciuki :-)
 
pingwinek...na pewno będzie dobrze! mysle, ze spokojnie dietka wystarczy...no ale dobrze, ze twój lekarz zareagowal, bo niktorzy by olali. a tak to powiedzą co masz robic i wszystko będzie wiadomo!

Adus
...kochana, widze, ze już niedługo wskoczy ci 30 z przodu a wtedy to czas pędzi już niemiłosiernie!:tak: poza tym mężusia będziesz miała już blisko siebie, wiec będzie ci latwiej to lezenie znosic. :-)

Misia...super!! bardzo wam gratuluje! dzielna mamusiu:tak: ja tez chciałam, żeby mój kangurzyl/kangurowal...ale on mowi, ze się wsydzi;-) zobaczymy jak będzie jak synka zobaczy... z reszta wierze, ze u mnie nie będzie usypiania ogolnego, tylko zewnątrzoponowe, wiec sama będę mogla synka poprzytulać...
zycze szybkiego powrotu do sprawności! i czekamy na zdjecie malutkiej:tak:

coleta...trzymam kciuki za wizytke! &&& czekamy na wieści:tak:

gotadora...ty tez dziś wizytka? jeżeli dobrze zrozumiałam, to za ciebie i piekna dwojeczke tez kciuki zaciskamy &&&

Lawendowy...kochana, szybko minie i już będziesz po! dziś cie przyjęli, ale dziś masz ta histero? jakby nie było to staraj się nie stresować! będzie dobrze:-)
 
Ostatnia edycja:
Foremki moje, śpieszę donieść,że nie taki diabeł straszny. Juz jestem po zabiegu. Poszlam jako pierwsza, bo najbardziej obciazona. Zaraz po wybudzeniu, na wpół zywa, pierwsze moje słowa do dr, czy tam jest tragiczne. Podobno nie. Teraz tylko trzeba czekać na wynik 2 tygodnie. I niech ten diabeł niczego tam nie znajdzie.
Usłyszałam od lekarza, ze znam sie na medycynie. Takze, w razie co, mam kolejny fach w rekach ;)
 
reklama
Misia gratuluję :-) Ale Lidzia wysoka, wow! Zyczę szybkiego powrotu do formy. Czekamy na focię córci :-)
Lilonka ale Twoje smerfiki śliczne :-)
milia fajny wózio :-)
Kciukory &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejsze wizyty i wyniki.
Ja mam jutro wizytę i już nie mogę się doczekać. Ciekawe jak tam Adrianek, jaki już duży.
 
Do góry