reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Odetchnęłam, znajomy lekarz powiedział że wynik ponad 140 kwalifikuje do wizyty u diabetologa. Więc jest git, może tylko sama dla siebie ograniczę słodycze, chociaż aż tak dużo ich nie jadam.
 
reklama
Sony...mysle, ze wyniki krzywej masz ok...ja miałam na czczo 64 a po 2h 131 i lekarz powiedział, ze jest super. a mój dr zajmuje się cukrzyca u kobiet ciezrnych, wiec luzik, ja mu wierze:tak:


ja już pierwsze pranie mam za sobą, dziś cieplutko, wiec wszystko pięknie schnie!:tak: jutro kolejne pranie i wielkie prasowanie:confused2:
 
i ja dziewczyny po wizycie ... z nakazem leżenia ... mały na szyjkę napiera i zrobił się trójkąt z jednej strony, czyli jakby z drugiej tak było to rozwarcie na palec ... tak więc w środę do szpitala na sterydy... torbiel nie zmieniła się. Córcia ważyła dziś więcej od braciszka - 764g, a synuś rozrabiaka 722g ..:-(
 
Gotadora to trzymamy mocno kciuki...na pewno Mały Rozrabiaka przestanie napierać na szyjkę....a dzieciaki duże i silne na pewno....:tak::tak:będzie dobrze:tak:


Ja dzisiaj musialam wyprac ubranka dla dzidzi te co kupilam w lumpexie....strasznie mi smierdziały....poza tym stwierdzialm ze teraz w lecie będą szybciej schły....wiec wszystkie biale i kremowe juz wyprane:) jutro będę prasowac:)
 
Gotadora bardzo uważaj na siebie, szyjka to nie przelewki tym bardziej, że jest rozwarcie. Mnie ginekolog ostrzegła, że w 24-25 statystycznie najwięcej jest rozwarć. Trzeba dużo leżeć, najlepiej z dupą wyżej.
 
reklama
kwiatuszek...no to trzymamy kciuki za ciebie, a wlasciwie za WAS, zebyscie dostali kwalifikacje to refundacji! odbierz te pieniazki, które my wydaliśmy!;-):-p

gotadora...czyli lejek ci się zrobil...no to trzeba uwazac trochę. lepiej kochana lez sobie spokojnie i wypoczywaj:tak: ja wierze, ze od lezenia to szyjka się rehabilituje trochę, moja miała 2,88 na polowkowym a teraz ma ponad 4cm, wiec widzisz. wszystko da się wylezec :tak: witamy w naszym zacnym gronie leniuszkow:-p

Ikasia...już wyprane?!:szok: jeju ja do dziś się nie mogłam wziąć za to:confused2: no ale dobrze powkładasz sobie do reklamowek i będą już ciuszki czekaly:tak:

Lawendowy
...dalas rade! wiedziałam, tak jak wiem, ze wszystko będzie dobrze! no ja to po prostu czuje!:tak::-)
 
Do góry