reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wiecie co to zależy tylko od porodu i od tego jak każda z nas to przechodzi bo u mnie np po pierwszym porodzie o współżyciu zapomniałam na 3 miesiące a nawet ten 2 raz po byl bardzo ostrożny.Po drugim porodzie mogłam juz i mialam chęć po.3 tygodniach ale jednak przeczekałam bo się bałam.Czy porod naturalny czy cc kazda inaczej przechodzi i możemy jedynie sobie porównywać.Bazylka nie mysl tyle o porodzie i sie go nie bój.Ja mialam wręcz odwrotnie nie balam się wręcz nie mogłam się doczekac
No wlasnie pamietam zee sty sie nawet slowem nie odezwalas o porodzie ;)
 
reklama
Ja wlasnie wrocilam z usg.Na bank corcia bedzie❤💗💗Maz w niebowziety😁29.01 mam polowkowe-ale to szybko zlecialo.Mala wyglada jak kosmitka hehe
JUZZZ???!!!!!! Jejku jak szybko ;) Ale wspaniale ;) Moj maz tez bardzo zadowolonyz coreczki ;) Dzisiaj mialam cudowny dzien tez bylam u lekarza. Wczoraj sie bardzo przestraszylam. Przyjaciel mojego Łukasza do mnie zadzwonil ze jego partnerka poronila w 13 tygodniu ;( Tak jakos mna to wstrzasnelo i wszystko mi si eprzypomnialo zee nie bylo juz mowu o jakikolwiek nastroju. Nie wytrzymalam o pijechalam dzisiaj do takiego lekarza do ktorego chodzilam przed ciaza po jakas recepte czy zwolnienie on wiedzial o in vitro. W sumie moja mam dzisiaj szla do niego na cytologie wiec ja sobie tez weszlam. Jak mnie zobaczyl to tak wysciskal ;) Powiedzial ze jestem chodzaca historia ;) Zrobil usg i Natalka fajnie orsnie a serduszko bije pieknie miarowo. On sam zaczal ze mam 3 wskazania do cc. Raz ze in vitro co inni lekarze kwestionuja to dwa malutka jest ulozona posladkowo a do tego jakos miednicowo - nie bardzo zrozumialam. Ja mam tez bardzo waska miednice i ona juz podobno pozycji nie zmieni. Oczywiscie wypytalam sie jaka jest umieralnosc na cc :o :o :o to a sie zakrztusil JPRDL ja to jednak jestem nieobliczalna 🤪 Pozniiej zboczuch jeden mnie wycalowalpo brzuzku ;) Teraz zobaczymy co mi ordynator za tydzien powie. Pozniej pojechalysmy z moja mamado centrum dzieciecego. No przeciez tam oszaleec mozna - w przyszlym tygodniu mam urodziny i moja mama nakupila tyle rzeczy ze ledwo sie w samogod spakowalysmy ;) Jakies szcotki do wlosow, pieluchy tetrowe, rozki, spiwprki, ceratki ciszuki jejjjkuuu ALE BYLO FAJNIE. Najwazniejsze ze malutka sobiegrzecznie rosnie ;)
 
JUZZZ???!!!!!! Jejku jak szybko ;) Ale wspaniale ;) Moj maz tez bardzo zadowolonyz coreczki ;) Dzisiaj mialam cudowny dzien tez bylam u lekarza. Wczoraj sie bardzo przestraszylam. Przyjaciel mojego Łukasza do mnie zadzwonil ze jego partnerka poronila w 13 tygodniu ;( Tak jakos mna to wstrzasnelo i wszystko mi si eprzypomnialo zee nie bylo juz mowu o jakikolwiek nastroju. Nie wytrzymalam o pijechalam dzisiaj do takiego lekarza do ktorego chodzilam przed ciaza po jakas recepte czy zwolnienie on wiedzial o in vitro. W sumie moja mam dzisiaj szla do niego na cytologie wiec ja sobie tez weszlam. Jak mnie zobaczyl to tak wysciskal ;) Powiedzial ze jestem chodzaca historia ;) Zrobil usg i Natalka fajnie orsnie a serduszko bije pieknie miarowo. On sam zaczal ze mam 3 wskazania do cc. Raz ze in vitro co inni lekarze kwestionuja to dwa malutka jest ulozona posladkowo a do tego jakos miednicowo - nie bardzo zrozumialam. Ja mam tez bardzo waska miednice i ona juz podobno pozycji nie zmieni. Oczywiscie wypytalam sie jaka jest umieralnosc na cc :o :o :o to a sie zakrztusil JPRDL ja to jednak jestem nieobliczalna 🤪 Pozniiej zboczuch jeden mnie wycalowalpo brzuzku ;) Teraz zobaczymy co mi ordynator za tydzien powie. Pozniej pojechalysmy z moja mamado centrum dzieciecego. No przeciez tam oszaleec mozna - w przyszlym tygodniu mam urodziny i moja mama nakupila tyle rzeczy ze ledwo sie w samogod spakowalysmy ;) Jakies szcotki do wlosow, pieluchy tetrowe, rozki, spiwprki, ceratki ciszuki jejjjkuuu ALE BYLO FAJNIE. Najwazniejsze ze malutka sobiegrzecznie rosnie ;)
Ty to jestes wariatka zwariowana😉
Moja szwzgietka w Niemczech juz dzisiaj pisala ze jak otworza tam sklepy to leci kupowac ciuchy🙂Ja jyz mam wypstrxone u Pl producentow i jutro cos zamowie.
Maz sie przejmuje jak urzadzic pokoj dla naszej trojeczki-musze go uspokajac🥴
No ja to sie boje ciagle o moja dzidzie bo niedawno pottale sie tozpisywaly ze zona Sama Smitha w 20 tyg.poronila i rodzila martwe dziecko.
Mi lekarz powiedxial ze jest zadowolony z mojej corci i wszystko jest ok.A mala wygladala jak kosmitka😱👽
 
JUZZZ???!!!!!! Jejku jak szybko ;) Ale wspaniale ;) Moj maz tez bardzo zadowolonyz coreczki ;) Dzisiaj mialam cudowny dzien tez bylam u lekarza. Wczoraj sie bardzo przestraszylam. Przyjaciel mojego Łukasza do mnie zadzwonil ze jego partnerka poronila w 13 tygodniu ;( Tak jakos mna to wstrzasnelo i wszystko mi si eprzypomnialo zee nie bylo juz mowu o jakikolwiek nastroju. Nie wytrzymalam o pijechalam dzisiaj do takiego lekarza do ktorego chodzilam przed ciaza po jakas recepte czy zwolnienie on wiedzial o in vitro. W sumie moja mam dzisiaj szla do niego na cytologie wiec ja sobie tez weszlam. Jak mnie zobaczyl to tak wysciskal ;) Powiedzial ze jestem chodzaca historia ;) Zrobil usg i Natalka fajnie orsnie a serduszko bije pieknie miarowo. On sam zaczal ze mam 3 wskazania do cc. Raz ze in vitro co inni lekarze kwestionuja to dwa malutka jest ulozona posladkowo a do tego jakos miednicowo - nie bardzo zrozumialam. Ja mam tez bardzo waska miednice i ona juz podobno pozycji nie zmieni. Oczywiscie wypytalam sie jaka jest umieralnosc na cc :o :o :o to a sie zakrztusil JPRDL ja to jednak jestem nieobliczalna 🤪 Pozniiej zboczuch jeden mnie wycalowalpo brzuzku ;) Teraz zobaczymy co mi ordynator za tydzien powie. Pozniej pojechalysmy z moja mamado centrum dzieciecego. No przeciez tam oszaleec mozna - w przyszlym tygodniu mam urodziny i moja mama nakupila tyle rzeczy ze ledwo sie w samogod spakowalysmy ;) Jakies szcotki do wlosow, pieluchy tetrowe, rozki, spiwprki, ceratki ciszuki jejjjkuuu ALE BYLO FAJNIE. Najwazniejsze ze malutka sobiegrzecznie rosnie ;)

Pewnie spytasz czemu się haham 😁
Poprostu uwielbiam czytać Twoje opowieści, Ty weź kurde książkę napisz.. Wiesz jak fajnie sie czyta to o czym piszesz?! 😁😘
Noo za 4 dni nasze urodzinki 😊😘
 
Pewnie spytasz czemu się haham 😁
Poprostu uwielbiam czytać Twoje opowieści, Ty weź kurde książkę napisz.. Wiesz jak fajnie sie czyta to o czym piszesz?! 😁😘
Noo za 4 dni nasze urodzinki 😊😘
ty lepiej napisz co u twojego krolisia? Moje wariaty maja sie poprostu swietnie bo ja duzo leze i one ze mna 🤪 ktorego masz te urodzinki?
 
reklama
Ty to jestes wariatka zwariowana😉
Moja szwzgietka w Niemczech juz dzisiaj pisala ze jak otworza tam sklepy to leci kupowac ciuchy🙂Ja jyz mam wypstrxone u Pl producentow i jutro cos zamowie.
Maz sie przejmuje jak urzadzic pokoj dla naszej trojeczki-musze go uspokajac🥴
No ja to sie boje ciagle o moja dzidzie bo niedawno pottale sie tozpisywaly ze zona Sama Smitha w 20 tyg.poronila i rodzila martwe dziecko.
Mi lekarz powiedxial ze jest zadowolony z mojej corci i wszystko jest ok.A mala wygladala jak kosmitka😱👽nooooo hehehe one tak wlasnie wygladaja na USG ;) spokojnie - nie ma sie oco denerwowac zakupami ja tez po nocach nie spalam tak sie denerwowalam a okazuje sie ze tego wszystkiego jest tyle w sklepach i na internetach ze naprawde wszystko mozna ;)
 
Do góry