reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tk to moj ulubiony sklep. Praktycznie wiekszosc moich ciuchow tam kupuje.... Moze maz sie zlituje i zawiezie mnie tam. Wykorzystam moja godzinke chodzenia ogladajac ciuszki... Bo od tygodnia juz leze plackiem, wariuje juz...
 
Miliaa trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte, szyjka bedzie dluga:))
Milego dnia dla wszystkich, my kupilismy fotelik samochodowy i nianie z monitorem oddechu i kamerka i jeszcze termometr. Problem z wozkiem jest taki, ze emmaljunga zamknela fabryke na wakacje i musimy czekac do lipca by zamowic:) ale juz zdecydowalismy jaki chcemy. Tutaj prawie na wszystko sie czeka..lozeczko i komoda beda za cztery tygodnie do odbioru. Pozdrawiam
 
Udanej wizyty milaa!!!:tak:
hola wizytę mam 12.30 jutro, doczekałam, jak dobrze mi napisać "jutro" :-)
malinuś nie wiem, czy na tym sprzęcie dr coś zobaczy chociaż od prenatalnych minęły 2 tygodnie, to coś już powinno być widać, prawda?;-)
 
reklama
FUSUN gdzie wiesci od Ciebie??

Milllia o 16 bede myslami z Toba, napewno jest dobrze :tak:

Ja jutro o 12 bede wiedziec jak moja szyja i dziecie ... juz mam nerw..
 
Do góry