reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Fajnie, że nie daje popalić [emoji4]
A co do karmienia to też tak robilam, a po czasie dowiedzialam się, że wiekszosc kobiet w moim otoczeniu dokarmiała mm tylko wtedy się nie przyznawały (nie mam pojęcia czemu), a jak dzieci podrosły to nagle zaczynały o tym mowic.
Głupota. Moja znajoma tak miala ze bardziej liczyla sie opinia innych wiecznie sie tlumaczyla i sama sie przyznala ze opinia innych się dla niej liczyła.Ja na ten moment jestem prawie pewna że od początku będzie mm i kp chyba nawet nie spróbuję no ale na 100 procent do końca decyzji nie podejmuje jeszcze
 
Głupota. Moja znajoma tak miala ze bardziej liczyla sie opinia innych wiecznie sie tlumaczyla i sama sie przyznala ze opinia innych się dla niej liczyła.Ja na ten moment jestem prawie pewna że od początku będzie mm i kp chyba nawet nie spróbuję no ale na 100 procent do końca decyzji nie podejmuje jeszcze
Ja bym bardzo chciała karmić piersia więc na pewno spróbuję to dużo się nasluchalam, że za drugim razem jest łatwiej więc może akurat. Ale jeśli nie to i laktator i butelki i puszka mleka będą w domu. Nie mam zamiaru się zadreczac
Będzie co ma być.
 
Hej kochane. Dziś zobaczyłam wpis położnej na fb, że rusza znow u nas szkoła rodzenia. Bałam się, że przez pandemię nie będzie. Oczywiście maseczki i płyn do dezynfekcji obowiązkowy. Powiedzcie mi proszę, od którego tygodnia powinno się pojsc na taką szkołę? :)
 
Hej kochane. Dziś zobaczyłam wpis położnej na fb, że rusza znow u nas szkoła rodzenia. Bałam się, że przez pandemię nie będzie. Oczywiście maseczki i płyn do dezynfekcji obowiązkowy. Powiedzcie mi proszę, od którego tygodnia powinno się pojsc na taką szkołę? :)
Ja chodziłam gdzieś w 6tym miesiącu. U mnie to było może 5 spotkań i cieszę się, że bardziej tego nie odwlekałam, bo 3ci trymestr to już bóle pleców i takie tam więc trudniej wysiedzieć. Ale ogolnie możesz to zrobić kiedy zechcesz :)
 
Hej kochane. Dziś zobaczyłam wpis położnej na fb, że rusza znow u nas szkoła rodzenia. Bałam się, że przez pandemię nie będzie. Oczywiście maseczki i płyn do dezynfekcji obowiązkowy. Powiedzcie mi proszę, od którego tygodnia powinno się pojsc na taką szkołę? :)
U mnie szkoła rodzenia działa cały czas z tym że online 😉 ja zaczęłam chodzić jakoś w 6 miesiącu i średnio mamy zajęcia raz na tydzień lub dwa.
 
Hej kochane. Dziś zobaczyłam wpis położnej na fb, że rusza znow u nas szkoła rodzenia. Bałam się, że przez pandemię nie będzie. Oczywiście maseczki i płyn do dezynfekcji obowiązkowy. Powiedzcie mi proszę, od którego tygodnia powinno się pojsc na taką szkołę? :)
Lepiej już w nieco zaawansowanej ciąży. Wtedy rodzi się więcej pytań. Dla mnie najciekawsze było spotkanie z anestezjologiem od znieczuleń, akurat w tym szpitalu gdzie rodziłam miałam zzo. Wyjaśnił dokładnie jak to wygląda. Jeszcze omówienie zasad panujących na oddziale i "zwiedzanie" oddziału.
 
reklama
Warto chodzić?
Pewnie zależy gdzie trafisz. Ja się jakoś bardzo dużo nie dowiedzialam, więcej dał mi kontakt z innymi ciężarnymi i możliwość pogadania czy podzielenia wątpliwościami.
Ale np dla mojego męża zajęcia gdzie dokładnie pokazywali fazy porodu były bardzo interesujące. Ogólnie myślę, że warto.
 
Do góry