reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja mialam Bebetto Murano. Góndola súper, ale spacerowka nie skladala sie jedna reka w jedna czesc tylko stelaz byl osobno. To byla duza wada, bo niewygodne I duzo miejsca w aucie zajmuje. Teraz kupilam Cybex Balios S. Cenowo bardzo podobnie, a wydaje sie, ze bedzie wygodniejszy.
Muszę sobie poszperać i pooglądać. Zależy mi na tym aby kupić wózek, który mi posłuży. Gondole w większości są podobne a chcialabym głębsza spacerówke i dość szeroką,zeby Dzidzi bylo wygodnie. Moja siostra kupiła w zeszłym roku Anexa Etype jak dobrze kojarzę, mały skończył 7 miesięcy. W gondoli się mieści, więc to przesadził do spacerówki. Składa się cala ale jest tak wąska i plytka, że masakra. A zapłaciła prawie 3tys( dla mnie ogromna kasa). I teraz szuka samej spacerówki.
 
reklama
Ja mam bebetto Lucas s line i jestem zadowolona .Pewnie gdybym nie miala wózka teraz bym kupiła coś innego Ale tylko dlatego ze mi się rzeczy szybko nudzą wizualnie.Dosyc solidne są te wózki i prowadzą się fajnie.Wlasnie dziś będę myć cały stelaż i kółka żeby był dla dzidzi jak nowka
No wlasnie widzialam,że tych bebetto jest mnóstwo i polka cenowa calkiem fajna;) już sobie tez zapisałam ten model i będę oglądać;)
 
Muszę sobie poszperać i pooglądać. Zależy mi na tym aby kupić wózek, który mi posłuży. Gondole w większości są podobne a chcialabym głębsza spacerówke i dość szeroką,zeby Dzidzi bylo wygodnie. Moja siostra kupiła w zeszłym roku Anexa Etype jak dobrze kojarzę, mały skończył 7 miesięcy. W gondoli się mieści, więc to przesadził do spacerówki. Składa się cala ale jest tak wąska i plytka, że masakra. A zapłaciła prawie 3tys( dla mnie ogromna kasa). I teraz szuka samej spacerówki.
Prawda jest taka, ze jak dziecko konczy te 2 lata, czasami 2.5 sie uda to prawie kazdy zmienia wozek na parasolke, zeby byl lekki i zajmowal malo miejsca, wiec tego pierwszego wozka raczej dluzej niz ten okres nie pouzywasz. A ja potem kupilam kolejny, ktorego tez juz prawie nie uzywalam, bo Lila Wolala trojkolowiec.
 
Prawda jest taka, ze jak dziecko konczy te 2 lata, czasami 2.5 sie uda to prawie kazdy zmienia wozek na parasolke, zeby byl lekki i zajmowal malo miejsca, wiec tego pierwszego wozka raczej dluzej niz ten okres nie pouzywasz. A ja potem kupilam kolejny, ktorego tez juz prawie nie uzywalam, bo Lila Wolala trojkolowiec.
No tak, ale to po 2 latach. A nie tak jak moja siorka, roku nie ma a wózek już szuka bo ten masakra. Na pewno nie jest łatwo dokonać dobrego wyboru. Mi na pewno nie bedzie bo jestem ciemna masa w te klocki ;( wszystko to takie dla mnie abstrakcyjne [emoji85][emoji85][emoji85]
 
Prawda jest taka, ze jak dziecko konczy te 2 lata, czasami 2.5 sie uda to prawie kazdy zmienia wozek na parasolke, zeby byl lekki i zajmowal malo miejsca, wiec tego pierwszego wozka raczej dluzej niz ten okres nie pouzywasz. A ja potem kupilam kolejny, ktorego tez juz prawie nie uzywalam, bo Lila Wolala trojkolowiec.
Serio? [emoji33] My nie korzystamy ze spacerówki od czasu gdy młody skończył 1,5 roku. Dla niego wózek od samego początku to była kara. Dosłownie! Spacery dłuższe były dopiero jak ruszył sam na nogach. Fakt, że zatrzymywaliśmy się przy każdym kamieniu, kwiatku, liściu i pierdyliant innych artefaktów, ale nie było płaczu [emoji14]

Bazowalismy na wózku bebetto bresso i teraz służy nam ponownie. Na całe szczęście, drugi uwielbia wózek. Rach ciach i śpi, tyle że spacery są ograniczone [emoji36] jak nie urok to sraczka. [emoji22]

Ja wam powiem dziewczyny, że jeśli mieszkacie w domku albo na parterze to brałabym ten 2w1. Dla mnie super są i solidne, aczkolwiek do bagażnika co chwila wkładać to też może być udręka. Jeśli bardziej zależy wam na spacerówce to kupować gondole byle jaką. Mnie akurat zależało na wyglądzie [emoji13] a każde bebetto jest ekstra. Nic się nie psuje, amortyzatory super bomba! Wygląd, jakość... jestem w stanie polecić tą firmę.
 
Zastanow sie co jest dla Ciebie najwazniejsze w wozku i na tej podstawie wybieraj. Mozna oszalec, bo jest tego mnostwo, ale cos na pewno znajdzie.
No jednak podjęliśmy z mężem decyzje ze ten Tako Invictus 2.0 bierzemy, jest lekki, zwrotny, łatwo i szybko się składa, gondola dobrze ochroniona przed wiatrem przez dodatkowe ochraniacze. No ma praktycznie wszystko na co na początku zwracałam uwagę - no i ten wózek jako pierwszy dotknęłam w sklepie i była próbna jazda 🥰
 
To taki prawie X :).

Dziewczyny od 4 maja w lidlu fajne ciuszki w dobrych cenach (body, ramperki, bluzeczki, gatki) i parę innych przydatnych rzeczy:).

Goffa, Nieagatka niech Wam końcówka ciąży lekką będzie ;).
Tak, coś w tym stylu, tyle, że w środku kreska. Teraz się zastanawiam dlaczego tak dziwnie mam te końcówki, czy się im nie chciało, czy był jakiś powód.
 
Serio? [emoji33] My nie korzystamy ze spacerówki od czasu gdy młody skończył 1,5 roku. Dla niego wózek od samego początku to była kara. Dosłownie! Spacery dłuższe były dopiero jak ruszył sam na nogach. Fakt, że zatrzymywaliśmy się przy każdym kamieniu, kwiatku, liściu i pierdyliant innych artefaktów, ale nie było płaczu [emoji14]

Bazowalismy na wózku bebetto bresso i teraz służy nam ponownie. Na całe szczęście, drugi uwielbia wózek. Rach ciach i śpi, tyle że spacery są ograniczone [emoji36] jak nie urok to sraczka. [emoji22]

Ja wam powiem dziewczyny, że jeśli mieszkacie w domku albo na parterze to brałabym ten 2w1. Dla mnie super są i solidne, aczkolwiek do bagażnika co chwila wkładać to też może być udręka. Jeśli bardziej zależy wam na spacerówce to kupować gondole byle jaką. Mnie akurat zależało na wyglądzie [emoji13] a każde bebetto jest ekstra. Nic się nie psuje, amortyzatory super bomba! Wygląd, jakość... jestem w stanie polecić tą firmę.
U nas starsza córka nie akceptowała wózka (gondoli i spacerówki), spacery musiały być blisko domu.
Pojawiła się młodsza siostra i siedziała już tylko w wózku na wspólnych spacerach (wiek wtedy: 2 lata). Musieliśmy kupić całkiem rozkładaną spacerówkę, bo też musiała leżeć. Jeździ do teraz, nie na każdym spacerze, ale jednak.
 
reklama
No tak, ale to po 2 latach. A nie tak jak moja siorka, roku nie ma a wózek już szuka bo ten masakra. Na pewno nie jest łatwo dokonać dobrego wyboru. Mi na pewno nie bedzie bo jestem ciemna masa w te klocki ;( wszystko to takie dla mnie abstrakcyjne [emoji85][emoji85][emoji85]

Jeszcze trochę masz czasu to wszystko ogarniesz :)
Wózek możesz kupić używany, na olx jest mnóstwo fajnych wózków w dobrej cenie. Jak masz w coś inwestować to fotelik, tutaj nie oszczędzaj bo bezpieczeństwo dzidziusia jest najważniejsze.
Przy zakupie wózka zwróć uwagę na kola, żeby były duże, u nas po tych krzywych chodnikach i krawężnikach przeciwczołgowych to się przydaje. Ważna jest amortyzacja kół, żeby dzidzi nie wytrzęsło na spacerze, no i materiały z filtrami uv. Dla twojej wygody zwróć uwagę jak się prowadzi, jak skręca itp., jak się składa do samochodu, jak duża jest torba pod wózkiem na zakupy i ogólna estetyka. Bebetto też ma wózki w cenie 1300 - 1400, fajne są też polskie Jedo, litewski tutis, kinderkraft, espiro itp. Spokojnie znajdziesz coś fajnego :)
My celowalismy w wózek za 3 koła a kupiliśmy za 1.6k, bo była promocja na stronie producenta (też polecam sprawdzać strony i Facebooka producentów, bo my w sumie 500zl oszczędziliśmy na wózku kupując bezpośrednio od producenta) . I cieszę się, że nie wydaliśmy tyle kasy na wózek, bo moja gwiazda ma alergie na wózek, fotelik samochodowy oraz na krzesełko do karmienia... Więc wózek się kurzy a matka zapitala na spacery z Tula 😂
 
Do góry