reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pewnie cięcie w jednym miejscu to więcej roboty i w publicznych szpitalach mają to w d...
Coraz bardziej mnie kusi, żeby przy kolejnym podejsciu przejść na zwykłą luteinę, a zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na poród po ludzku.
Ja rodziłam w publicznym i mam jedną blizne. Tylko wcześniej miałam inne szwy - rozpuszczalne, a teraz zwykłe i wygląda gorzej [emoji849] Mimo wszystko jest to najbardziej cenna blizna jaką się dorobiłam [emoji3531]

@nieagatka ona mnie nie boli, wszystko jest tak jak wcześniej oprócz tego właśnie zgrubienia/schodka nad nią. Zobaczę jak będzie wyglądać jak zgubię ten brzuszek i jakieś 3 kg [emoji13]
 
reklama
Pewnie cięcie w jednym miejscu to więcej roboty i w publicznych szpitalach mają to w d...
Coraz bardziej mnie kusi, żeby przy kolejnym podejsciu przejść na zwykłą luteinę, a zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na poród po ludzku.
Ja nie wiem czy koleżanka z którą rodzilam tez nie miala ciecia w miejscu pierwszej blizny. Co do tej kliniki w bielsku to ja slyszalam średnie opinie. Moja znajoma pierwsze dziecko tam rodzila, drugie w normalnyn w Cieszynie i duzo bardziej chwaliła Cieszyn niz esculap. A moim zdaniem jak juz inwestować to w wizyty u dr B lub D z naszego szpitala i będzie git choc na prawde jesteś jedna z nielicznych niezadowolonych
 
No dziewczyny mebelki w domu, udało się kupic Meble od tego samego producenta co oglądałam wcześniej ale inny kolor - już są w domu 💪🏻

Z wózkiem to będę mieć mega problem. Coś co jest w naszym budżecie i podoba mi się zewnętrznie to opinie ma mieszane.... i wkurzam się okropnie. Jedyna rzecz to nosidełko z baza izofix ogarniete bo to większość wyglada podobnie.

Także oglądałam dziś mnóstwo wózków i moje typy to Tako Invictus 2.0 i Junama diamond, ale skłaniam się ku temu pierwszemu. Niestety każdy wózek posiada jakieś wady i muszę się z tym liczyć
 
A tak wygladaja mebelki w oryginale - u mnie już w klapkach 😂
4610AE59-A0C2-42FE-8ED4-6BF10CF29E24.jpeg
 
No dziewczyny mebelki w domu, udało się kupic Meble od tego samego producenta co oglądałam wcześniej ale inny kolor - już są w domu [emoji1320]

Z wózkiem to będę mieć mega problem. Coś co jest w naszym budżecie i podoba mi się zewnętrznie to opinie ma mieszane.... i wkurzam się okropnie. Jedyna rzecz to nosidełko z baza izofix ogarniete bo to większość wyglada podobnie.

Także oglądałam dziś mnóstwo wózków i moje typy to Tako Invictus 2.0 i Junama diamond, ale skłaniam się ku temu pierwszemu. Niestety każdy wózek posiada jakieś wady i muszę się z tym liczyć
A tak wygladaja mebelki w oryginale - u mnie już w klapkach [emoji23]Zobacz załącznik 1112289
Meble piekne- oryginalne;)
Co do wozkow to ja też zacznę niedlugo oglądać ale pewnie do sklepu pomacać wybierzemy się jakoś w wakacje. Kolezanka ma spacerówkę bebetto niko estilo po pierwszym dziecku i jest bardzo zadowolona. Teraz będzie dokupowala do niego gondole dla drugiego. Luknelam i mi tez sie podoba. I cena nawet rozsądna. Może któraś miala taki lub podobny i bedzie mogla się wypowiedzieć;)
 
No dziewczyny mebelki w domu, udało się kupic Meble od tego samego producenta co oglądałam wcześniej ale inny kolor - już są w domu 💪🏻

Z wózkiem to będę mieć mega problem. Coś co jest w naszym budżecie i podoba mi się zewnętrznie to opinie ma mieszane.... i wkurzam się okropnie. Jedyna rzecz to nosidełko z baza izofix ogarniete bo to większość wyglada podobnie.

Także oglądałam dziś mnóstwo wózków i moje typy to Tako Invictus 2.0 i Junama diamond, ale skłaniam się ku temu pierwszemu. Niestety każdy wózek posiada jakieś wady i muszę się z tym liczyć
Ja mam Junama diamond i jestem bardzo zadowolona. Miałam gondole super się sprawdziła a spacerowe używam już prawie rok i wszystko jest ok.
 
Meble piekne- oryginalne;)
Co do wozkow to ja też zacznę niedlugo oglądać ale pewnie do sklepu pomacać wybierzemy się jakoś w wakacje. Kolezanka ma spacerówkę bebetto niko estilo po pierwszym dziecku i jest bardzo zadowolona. Teraz będzie dokupowala do niego gondole dla drugiego. Luknelam i mi tez sie podoba. I cena nawet rozsądna. Może któraś miala taki lub podobny i bedzie mogla się wypowiedzieć;)
Ja mialam Bebetto Murano. Góndola súper, ale spacerowka nie skladala sie jedna reka w jedna czesc tylko stelaz byl osobno. To byla duza wada, bo niewygodne I duzo miejsca w aucie zajmuje. Teraz kupilam Cybex Balios S. Cenowo bardzo podobnie, a wydaje sie, ze bedzie wygodniejszy.
 
Meble piekne- oryginalne;)
Co do wozkow to ja też zacznę niedlugo oglądać ale pewnie do sklepu pomacać wybierzemy się jakoś w wakacje. Kolezanka ma spacerówkę bebetto niko estilo po pierwszym dziecku i jest bardzo zadowolona. Teraz będzie dokupowala do niego gondole dla drugiego. Luknelam i mi tez sie podoba. I cena nawet rozsądna. Może któraś miala taki lub podobny i bedzie mogla się wypowiedzieć;)
Ja mam bebetto Lucas s line i jestem zadowolona .Pewnie gdybym nie miala wózka teraz bym kupiła coś innego Ale tylko dlatego ze mi się rzeczy szybko nudzą wizualnie.Dosyc solidne są te wózki i prowadzą się fajnie.Wlasnie dziś będę myć cały stelaż i kółka żeby był dla dzidzi jak nowka
 
No dziewczyny mebelki w domu, udało się kupic Meble od tego samego producenta co oglądałam wcześniej ale inny kolor - już są w domu [emoji1320]

Z wózkiem to będę mieć mega problem. Coś co jest w naszym budżecie i podoba mi się zewnętrznie to opinie ma mieszane.... i wkurzam się okropnie. Jedyna rzecz to nosidełko z baza izofix ogarniete bo to większość wyglada podobnie.

Także oglądałam dziś mnóstwo wózków i moje typy to Tako Invictus 2.0 i Junama diamond, ale skłaniam się ku temu pierwszemu. Niestety każdy wózek posiada jakieś wady i muszę się z tym liczyć
Zastanow sie co jest dla Ciebie najwazniejsze w wozku i na tej podstawie wybieraj. Mozna oszalec, bo jest tego mnostwo, ale cos na pewno znajdzie.
 
reklama
Do góry