reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jestes w szpitalu?? Skad sie wzielo? Bedziesz w szpitalu przez miesiac? A co z Marcela?
Kamienie mają różne przyczyny A zapalenie trzustki wzięło się od kamieni.
Wyszłam że szpitala w środę,jestem już w domu ,wracam do szpitala 13.03 .
Przyleciała moja mama do Marceliny.
Od piątku do środy Marcys była w domu z tata .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamienie mają różne przyczyny A zapalenie trzustki wzięło się od kamieni.
Wyszłam że szpitala w środę,jestem już w domu ,wracam do szpitala 13.03 .
Przyleciała moja mama do Marceliny.
Wspolczuje, trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia. Buziaki i duzo zdrowka!
 
Tak hematolog zaliczony.
17.02 miałam mieć wizytę w 2 dniu cyklu ale na nią nie dotarłam.....
14.02 trafiłam na sor że strasznym bólem i już tam zostałam 🙄Ostre zapalenie trzustki ☹z powódu kamienicy zolciowej jak się później okazało.
Czekam na operacjie 13.03 Mam termin .Zobacz załącznik 1084024Zobacz załącznik 1084025Zobacz załącznik 1084026Zobacz załącznik 1084027Zobacz załącznik 1084028
I cały czas jesteś w szpitalu ?zdrówka kochana
Już doczytałam że jesteś w domku.
 
Kamienie mają różne przyczyny A zapalenie trzustki wzięło się od kamieni.
Wyszłam że szpitala w środę,jestem już w domu ,wracam do szpitala 13.03 .
Przyleciała moja mama do Marceliny.
Od piątku do środy Marcys była w domu z tata .
Widze, ze nie tylko ja cierpie z powodu kolki zółciowej...ja na zabieg jestem umówiona na 13 maja....zazdroszcze, ze bedziesz to miala zaraz za soba
 
Widze, ze nie tylko ja cierpie z powodu kolki zółciowej...ja na zabieg jestem umówiona na 13 maja....zazdroszcze, ze bedziesz to miala zaraz za soba
Kółka jeszcze do zniesienia gorzej jak doszło do zapalenia trzustki .....
Chodź ostatni atak myślałam że schodzę....
Mam nadzieję że po operacji wrócimy do życia.
Długo czekasz ( I jeszcze nie wiem od kiedy)
Powodzenia ,zdrówka życzę
 
reklama
Tak hematolog zaliczony.
17.02 miałam mieć wizytę w 2 dniu cyklu ale na nią nie dotarłam.....
14.02 trafiłam na sor że strasznym bólem i już tam zostałam 🙄Ostre zapalenie trzustki ☹z powódu kamienicy zolciowej jak się później okazało.
Czekam na operacjie 13.03 Mam termin .Zobacz załącznik 1084024Zobacz załącznik 1084025Zobacz załącznik 1084026Zobacz załącznik 1084027Zobacz załącznik 1084028

Dużo zdrówka!!!
Fajnie, że w Hiszpanii nie reagują alergicznie na dzieci w szpitalu, to i dziecko inaczej znosi rozłąkę z mamą jak może ją odwiedzić.
 
Do góry