reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

madzialenak...gratuluje 3 z przodu! ja tez jakos optymistycznie patrze na suwaczek teraz:-) tylko zdaje mi się, ze czas leci coraz szybciej:tak:
no i zazdroszczę pięknego dnia z mezem! no i tych warzywek, ale ja mam dziś paprykę i cukinie z tymi pulpecikami od mamy zrobie na patelni grillowej...
mówicie ze czeresnie już sa?! ale super, ja jeszcze u nas nie widziałam...na razie sezon na truskawy trwa:-) czekam na maliny, jagody i borowki...uwielbiam:-)

a! meble masz do skrecania? czy gotowe? bo oczekujemy zdjęcia oczywiscie:tak:

Sony...nawet mi nie mow o takich przysmakach, bo mi slina leci do kolan!:-p ja mam ochote na magnum, tego czarnego...mmmmmm...pycha:-)

Sylwia
...kochana jesteś! och...gdybym mieszkala w wwie, to bym cie od czasu do czasu wykorzystala, ale odwdzieczylabym się pyszna mrozona kawka:-D ale do Radomia tez nie masz tak daleko:-p wiec jak cos to zapraszam:tak:
co do siostry to wspolczuje...kurde, myslalam, ze jednak ten 2013 to magiczny czas i każdy, kto tego pragnie będzie mogl się cieszyc takim szczęściem...przytulam wirtualnie, niech się trzyma!

a ja dziś zrobiłam sobie w końcu paznokcie, na prawde wizyta u kosmetyczki to jest cos najbardziej przyjemnego co mnie ostatnio spotyka, w tym moim zyciu emerytko-rencistki:-D:-)
 
reklama
Miliaa no gdzieś ponad 100 km mam :-), ale dla chcącego nie ma nic trudnego jak powiadają :-):-). A sezon czereśniowy w pełni. Ja już po 5 zł za kg płaciłam, także nie sądze aby bardziej staniały.
 
Dorex ale niunia rośnie.
Miliaa cieszy :) w sobotę odwiedziłam fryzjera i mam balejaż i skrócone włoski, teraz w środę u kosmetyczki na żele, a w sobotę na imprezę z pracy M.

M mi właśnie napisał, że na 16 tą idziemy na grilla z okazji zamknięcia sezonu (bo grał w nogę ze znajomymi) Yupii.
 
Witajcie Kochane
Niektóre z Was mnie kojarzą ..jestem na razie w " kto po in vitro" przylazłam tu po radę , bo jestem załamana, otóż w sobotę mam crio , ale niestety dopiero dziś zorientowałam się ,że nie biorę encortonu , tzn nie przez gapiostwo ,ale lekarz mi nie zlecił.
Wiem,że nawet jak zacznę brać od jutra to chyba wiele nie zdziałam , jednak chciałam Was zapytać , czy wszystkie przed crio brałyście encorton? ( jestem na sztucznym cyklu po scratchingu)
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
 
Asia ja w Invicta ( moje pierwsze tam i szczęśliwe podejście) miałam na pewno na kilka dni przed, miałam podane blastusie, a przedtem byłam w Invimedzie i tam szczególnie przy crio to dr włączał mi leki na dzień lub w ten sam dzień co crio, więc spokojnie, dr na pewno wie co robi, a każda klinika zapewne ma swoje procedury
 
Asiu ja przy crio brałam leki dopiero od dnia transferu.

Miliaa meble mąż właśnie skręca, szafa już jest, jedna komoda też, teraz drugą skręca :-) Jutro wstawię fotki. Łóżeczko zamówiłam pod kolor mebelek (buk naturalny) takie jak to białe co pokazywałam w zeszłym tygodniu Łóżeczko z szufladą białe (BUK) producent (3317788750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Co do czereśni to też dzisiaj kupiłam za 5 zł za 1 kg, szok tak ceny spadły, mąż 5 dni temu za 35 zł widział.


Dziewczyny co kupujecie do prania ciuszków i pościeli dla maleństwa? Proszek czy płyn i jakiej firmy?
 
reklama
Dziękuję Wam za odpowiedzi ...jesteście kochane. Napisałam do dr Biernat z provity maila i odpisała mi , że przy crio nie zlecają rutynowo encortonu

Gotadora
a powiedz mi jaką dawkę encortonu brałaś

i już Wam nie zaśmiecam wątku...mam nadzieję ,że kiedyś będę mogła legalnie dołączyć :-D też chcę być na Waszej liście :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry