reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja chyba kupię do prania płyn lub proszek DZiDZIUŚ, ma on całkiem dobre opinie.

Aduś jeszcze tylko 4 tygodnie i u Ciebie będzie też 3 z przodu:tak:, zobaczysz jak to szybko zleci.
 
dziewczyny czy wy tez macie takie klucia w podbrzuszu? ja czuje takie jakby szpilki w okolicach dolnej części macicy...
boje się, ze to szyjka się skraca...
Adus, czy ty cos czulas przy skracaniu szyjki?
 
Millia ja raczej nic nie czulam oprocz tych jakbu skurczy macicy od 1 do 3 razy dziennie al to od 18 tc a szyjka sie skrocila w 23 ( 2 tyg szybciej byla dluga) oprocz tego czulam ruchy jakby w kroczu od ostatniego tygodnia zanim trafilam do szpitala.. klucie w pochwie czulam od poczatku ciazy od czasu do czasu, dziss np tez czuje i mam nadzieje ze to nie ma nic wspolnego z szyją :sorry: za to dzis brzuch moze tylko raz mi stwardnial .. Ciezko to wszystko ogarnac :-(
Millia a Ty masz niedlugo wizyte prawda?
 
Adus..dzięki! no wlasnie mnie tez kiedyś klulo tam na dole i nic to nie oznaczalo a tez się balam, ze to szyjka...ale już teraz nie wiem czy to było takie samo klucie czy inne... zwariować można. no dziś trochę się nachodziłam, może się nadwyrezylam. niby dr mowil, ze mam lezec i nic nie robic...
tak, ja dokładnie za tydzień mam wizyte...wiec chyba znow zaczynam tryb lezacy prowadzic, żeby sobie nie zaszkodzić...
 
Millia leż, leż będzie mi raźniej :-D ja leze juz albo dopiero 3 tyg.. a ta pogoda nawet przy lezeniu jest mordercza :-( Kolejna ciąże jesli juz to bede planować na rozwiazanie zimą...
Millia a mnie lekarz mowil ze 75% czasu mam lezec i bedzie ten sam efekt a ja .. leze 98% zeby bylo dobrze, więc na odwrót :blink:
 
Ostatnia edycja:
Moj kregoslup lewdo zyje, macica troche za twarda. Mam lezec i obserwowac czy nie mam skurczy. Ogolnie chuchac i dmuchac zeby gorzej nie bylo.

No i troche za duzo wid plodowych - to do obserwacji...

Tak wiec moj dom moja swiatynia tudziez wiezieniem ;)

Adus a ty kiedy na krzywa jedziesz? Bo ja 4/5 lipca
 
reklama
Do góry