reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi. Teraz przez głowe przechodzi myśl że robię dobrze, że jej rozwój i że ja wyjdę do ludzi pracując... i wszystko byłoby na plus ale - co jest śmieszne - idąc do pracy obniżę sobie obecnie "zarabiane" pieniądze.
Jaskolcia bardzo drogo u Was...
shaggy a kiedy u Was będzie wiadomo? Jakie masz wrażenia po spotkaniu w żłobku jeśli mogę zapytać? tzn te "ciocie" wzbudziły Twoje zaufanie? Czy to jeszcze za wcześnie...?
To jest właśnie chore p ańst wo p i s. Żeby kobiecie nie opłacało się wracać do pracy! Żłobki powinny być darmowe dla wszystkich (którzy tego chcą lub potrzebują) i jak kobieta chce wrócić do pracy (bo ją lubi, bo wyjdzie do ludzi) to powinna mieć do tego prawo, a zarobione pieniądze powinny być dodatkiem do domowego budżetu, a nie opłatą za żłobek. Weźmy taką Jaskolcie...1250zł miesięcznie...a co jakby miała bliźniaki? 2500miesięcznie? To są chore opłaty.
Nie mam nic przeciwko zostawaniu z dzieckiem w domu, sama to rozważam. Ale nie powinno być tak, żeby pracowanie było nieopłacalne.
 
reklama
Mamy dzieci z azs, ile trwają u was zaostrzenia? Zawsze swędzi? U nas zmiany w okolicy stawów kolanowego i lokciowych, blednace po 2 dniach wyłączenia diety i używania emolienty.
 
Mamy dzieci z azs, ile trwają u was zaostrzenia? Zawsze swędzi? U nas zmiany w okolicy stawów kolanowego i lokciowych, blednace po 2 dniach wyłączenia diety i używania emolienty.

U nas ostatnio swędzi cały czas mimo ciągłego smarowania, diety, itp. Nie ma zmian na skórze a i tak się drapie w taki sposób, że np.w nocy śpi obok mnie a ja Mu trzymam ręce. Dziś to aż płakać mi się chce jak widzę jak się męczy...
 
U nas ostatnio swędzi cały czas mimo ciągłego smarowania, diety, itp. Nie ma zmian na skórze a i tak się drapie w taki sposób, że np.w nocy śpi obok mnie a ja Mu trzymam ręce. Dziś to aż płakać mi się chce jak widzę jak się męczy...
U nas w ogóle się nie drapie, nie wiem czy coś ja uczulilo przy rozszerzaniu diety czy to reakcja na zle wypłukany proszek plus jakieś przegrzanie w chuscie. Zawsze swędzialo?
 
Mamy dzieci z azs, ile trwają u was zaostrzenia? Zawsze swędzi? U nas zmiany w okolicy stawów kolanowego i lokciowych, blednace po 2 dniach wyłączenia diety i używania emolienty.
Moja ma zmiany atopowe na policzkach i udach i nigdy się nie drapie. Blednie po 3 dniach intensywnego smarowania.
1550660298384-436784088.jpg
 
reklama
Do góry