reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny! Super, że do nas wpadacie! Już dawno mi tu brakowało ciężarówek!

Nudnych ciąż i pytajcie, pytajcie! Dzielcie z nami się fotkami z USG i jak macie ochotę to brzuszkami nie pogardzimy!

Uhhh [emoji7][emoji7][emoji7] zazdroszczę brzuszków! [emoji8]
 
A no i ostatnio była akcja z ciuszkami w Lidlu więc bójcie na Lidla bo może jeszcze są. U nas z ciuszkami w Lidlu problemów nie ma a dla mnie są najlepsze. Taka mała refleksja mnie dziś nasza. Mój ma 72 cm ale ubiera jeszcze ciuszki 68 niektóre. Dziś ubrałam mu body z cocodrillo rozm 74 i nie mam pojęcia jak ubierają to mamy grubszy g dzieci. Hubert jest szczupły a miałam problem.
A miałaś albo masz z lupilu body kopertowe? Będzie teraz promocja od 31.01 ale dziewczyny odradzaja że są szerokie w ramionach
 
A miałaś albo masz z lupilu body kopertowe? Będzie teraz promocja od 31.01 ale dziewczyny odradzaja że są szerokie w ramionach
No szerokie są. Mam kilka par
IMG_20190118_203419.jpg
 
reklama
To w weekend zamawiam, bo dzisiaj znowu przerwa w spaniu na 1,5 godziny... Jeszcze mnie złapała pierwsza w życiu zgaga albo jakaś inna niestrawność. A do tej pory to miałam takie spanko, że po 10-12h spałam z jedną przerwa na siku.
Ta moja to jest taka długa i prosta i sobie można ją zginąć gdzie się chce więc nie ma znaczenia jeśli chodzi o wzrost, kształt itp. X
 
Do góry