reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Krostami na twarzy, za uszami i dekolcie. Lub na dekolt takue czerwone place suche.
U nas Marcelina ma alergie dotykowa jesli jej skora ma kontakt z jedzeniem ( roznie to bywa .....) wyskakuja jej krostki na policzkach lekarz kazał obserwować ale nie wycofywac żadnych pokarmów . Teraz ma tak coraz rzadziej a jje wszystko .
Był okres ze az miała purpurowe policzki ale sie okazało uczuleniem na chusteczki nawilżanie ( wycierałam buzie po obiedzie)
Przy ząbkowaniu ma strasznie duzo sliny która kapie po brodzie i ..... wtedy ja ta silina "uczula" mija jak tylko ząb wyjdzie .....
 
reklama
Dziewczyny a wasze dzieci tez tak rece do buzi cisna. Hubek od tygodnia to tylko reka w buzi. Wczoraj tak ja wcisnal ze az sie glupolek zaksztusil
 
Dziewczyny a wasze dzieci tez tak rece do buzi cisna. Hubek od tygodnia to tylko reka w buzi. Wczoraj tak ja wcisnal ze az sie glupolek zaksztusil

Tak, mój tak też robi od jakiegoś czasu. Na początku myślałam, że to z głodu albo że zęby idą :). Ale okazało się normalnym zachowaniem, sposobem na poznawanie świata, itp.
 
reklama
Do góry