reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny jak robicie mm? Chodzi mi o wodę - jaką używacie, gotujecie czy podgrzewacie tylko?
Jak dokarmialam synka to woda mineralna.Kiedys tu wszystkie mamy robily na wodzie Evian była bardzo dobra teraz nawet pediatry doradzają ta wodę ale nie wiem dlaczego nie wglebialam się w ten temat.A propos tej właśnie wody słyszałam że w Pl jest ona bardzo droga i nawet ktoś opowiadał sytuacje że jak ktoś zobaczył u dziecka butelkę z tą właśnie woda to skomentował że się wam nie źle powodzi hehe ponoć za zgrzewke kosztuje 28 zl
 
Jak dokarmialam synka to woda mineralna.Kiedys tu wszystkie mamy robily na wodzie Evian była bardzo dobra teraz nawet pediatry doradzają ta wodę ale nie wiem dlaczego nie wglebialam się w ten temat.A propos tej właśnie wody słyszałam że w Pl jest ona bardzo droga i nawet ktoś opowiadał sytuacje że jak ktoś zobaczył u dziecka butelkę z tą właśnie woda to skomentował że się wam nie źle powodzi hehe ponoć za zgrzewke kosztuje 28 zl
Dzięki.
Nigdy o tej wodzie nie słyszałam
 
Dziewczyny jakie macie sposoby na uspokojenie niemowlaka? Wczoraj moja w mocy tak wyła i cyc nie i bujanie nie i przytulanie tez nie... zupełny brak pomysłów a na 20 min spokój przez smoczek. Nad ranem padła chyba ze zmeczenia...
Ja np tancze, mocno uginajac nogi albo energicznie przy glosnej muzyce. Hubek tez uspokaja się jak maz wlozy go do nosidełka i husta. Na brzuchu jak lezy to sie wkurza jak lezy natomiast uwielbia jak maz go nosi na rece tak ze wlasnie lezy na brzuchu-musze podpatrzyc jak on go kladzie. I czasem tez sie uspokaja dajac go w pozycji do odbicia
 
Dziewczyny jakie macie sposoby na uspokojenie niemowlaka? Wczoraj moja w mocy tak wyła i cyc nie i bujanie nie i przytulanie tez nie... zupełny brak pomysłów a na 20 min spokój przez smoczek. Nad ranem padła chyba ze zmeczenia...
A jak puszcza baki to placze? Bo mozesz jeszcze masowac brzuszek i robic np..rowerek
 
reklama
Do góry