reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny jakie macie sposoby na uspokojenie niemowlaka? Wczoraj moja w mocy tak wyła i cyc nie i bujanie nie i przytulanie tez nie... zupełny brak pomysłów a na 20 min spokój przez smoczek. Nad ranem padła chyba ze zmeczenia...
A może kolki? Albo pieluszka ją uwierała, lub za ciasne ubranko lub brzuszek ją bolał. Powodów może być mnóstwo i rozwiązań również. Czy takie ataki ma tylko w nocy?
 
Składają się na to różne czynniki wiadomo chęć posiadania 2 dziecka ogromna.Ale też leczymy się nie w kraju i chcąc podjąć decyzję o powrocie kiedyś chce już mieć maleństwa że sobą no i wiadomo zobaczymy co z transferów wyniknie.2 embriony czekają na mnie.Moj synek jest w miarę spokojnym dzieckiem już kiedyś pisałam i myślę że to też ma duży wpływ na moją decyzję. Poprostu pragnę być mama na ten moment nawet dla 4 dzieci
Czyli podobnie jak ja :-) tylko potrzebuje ciut dłuższa przerwę niż Ty. Super. I życzę powodzenia:-)
 
Ataki ma w nocny... q dzien póki co śpi. Mąż zapisał nastke do przychodnia i tam zapytał i lekarka miły powiedziała żeby wcale dziecka nie wybudzać na karmienie ani w dzien śni w nocy. Spała długo nad ranem po tym ataku histerii i miałam wrażenie ze cieżko ja wybudzić... nawet przy pampersow chciała zasnąć i męczyłam sie z cyckiem godzinę.. w końcu znów ryk i wciśnięcie cyvka na sile i potem sen..
Może ona naprawde sięnie najada i głodna jest bo nie umie złapać cycka. A próbowałaś przez nakładki?
 
Ataki ma w nocny... q dzien póki co śpi. Mąż zapisał nastke do przychodnia i tam zapytał i lekarka miły powiedziała żeby wcale dziecka nie wybudzać na karmienie ani w dzien śni w nocy. Spała długo nad ranem po tym ataku histerii i miałam wrażenie ze cieżko ja wybudzić... nawet przy pampersow chciała zasnąć i męczyłam sie z cyckiem godzinę.. w końcu znów ryk i wciśnięcie cyvka na sile i potem sen..
A jakbys odciagnela i jej butle podala? Bo kurcze jak taka lipa z jedzenien to nie dobrze. A nie ma wedzidelka? Bo to moze utrudniac ssanie. Moj Hubek ma ale on akurat ma bardzo ladny odruch ssania ale przez to moze byc problem z jedzeniem
 
Póki co dojrzewa we mnie myśl o oddaniu komórek. Zarodki zamrozimy na kolejne 3 lata. Ja marzę o rodzeństwie dla Dziewczynek za około 2 lata, mój mąż póki co mówi że my już i tak mamy wszystko i on już nic nie chce więcej od życia:p
Gratuluje !!!!!!!! Bardzo rzadko sie tu o tym czyta. Ja jak podejmiemy decyzję ze Marcelina to caly nasz świat to oddamy zarodki szt 2 do adopcji ( moge je zniszczyc)
 
reklama
Gratuluje !!!!!!!! Bardzo rzadko sie tu o tym czyta. Ja jak podejmiemy decyzję ze Marcelina to caly nasz świat to oddamy zarodki szt 2 do adopcji ( moge je zniszczyc)
Ja zarodki się chyba nie zdecyduje, przynajmniej jeszcze nie teraz... mój m mówi że balby się do jakiej rodziny maluch trafi i czy będzie miał wszystko...
Ale chyba Marcelina nie będzie jednaczka??:-D
 
Do góry