reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny sa jakieś sposoby na czkawkę u noworodka? Zjadła, spała z 20 min a teraz bardzo czka:(
Czkawka ...przyzwyczaj się do niej :) są babcine sposoby ale czy przynoszą efekt to sama nie wiem, ale CO ich wymienię: nałożyć czapeczke, przykryć ciepłej kocykiem aby się dziecko rozgrzało, fax trochę pić-czyli troszeczkę cyca-mleka....a mój syn bardzo nie lubial czkawki izawsze zaraz płakał, i czkawka mijała a zaczynał się krzyk:p więc nie wiem co było gorsze :D
 
Paznokcie?? A to je trzeba robić?? :-D nie no powiem Wam szczerze że mój świat stoi na głowie i mi się podoba. Dziewczyny szykuje ok 30 minut, kosmetyka sukienki bransoletki, opaski,skarpetki i całą tecreszta różowych gadżetów ja ogarniam się w 4 do 6 minut. Doszłam do wniosku ostatnio że skarpety do pary są nudne. I często jak już wybierzemy się na spacer albo gdzieś do wyjścia to zastanawiam się czy zdążyłam zrobić siku czy nie i już mi się odechciało:p
No wiec jak @adunnnia90 pisala ze jak nauczysz je zasypiać same ... to wieczory beda Wasze wiec mowie ze MOZE uda Ci sie sie zrobic paznokcie :rofl2: Chodz my z @adunnnia90 doszliśmy do wniosku ze lakier na stopach po miesiacu wyglada dziwnie ale wkrotce4 bedzie wygladał jak francuz więc raz na 2 miesiące wystarczy :laugh2: zrobic stopy :sorry2:
 
No wiec jak @adunnnia90 pisala ze jak nauczysz je zasypiać same ... to wieczory beda Wasze wiec mowie ze MOZE uda Ci sie sie zrobic paznokcie :rofl2: Chodz my z @adunnnia90 doszliśmy do wniosku ze lakier na stopach po miesiacu wyglada dziwnie ale wkrotce4 bedzie wygladał jak francuz więc raz na 2 miesiące wystarczy :laugh2: zrobic stopy :sorry2:
Otóż to [emoji85] [emoji87] [emoji23] [emoji6] [emoji4]
 
reklama
Do góry