reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kobiety mój syn strasznie ulewa od jakiegoś czasu jest to raz świeże mleczko raz taka serwatka.Na początku przez 2 miesiące zdarzało się ale bardzo rzadko teraz kilka razy dziennie non stop muszę go przebierać.Czy może to być spowodowane z byt wielka ilością wypitego mleka z cyca?W sumie z butli dostaje 120 i też ulewa.Co myślicie?
Moja Marcelina ulewala srylion razy dziennie gdzies od 2.5 miesiąca sie to tak nasiliło .Okazało się reflux i skaza białkowa minęło chyba okolo 8 miesiąca .
 
reklama
Dziewczyny udało się, o 17 skurcze o 21 urodziła się Nasza Martynka! :-) 2880gram, 54cm, 10pkt :-) nie wierzę... Po prostu nie wierzę że jest Nasza, z Nami :-)
 

Załączniki

  • 20180921_234003.jpg
    20180921_234003.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 96
Dziewczyny czy karmienie piersią yak bardzo boli? Jak mała wciąga pokarm to piecze ale pod tym kontem najgorszy jest moment złapania i zasssnia piersi:( ja sie na prawdę cieszę ze mała próbuje ale boli to jak upodobała sobie jednego cycka...

Jesli karmienie/piers podczas karmienia boli to raczej kwestia zlego przystawiania do piersi. Tez tak mialam na poczatku :(.
Najwazniejsze zeby dziecko obejmowalo ustami czesc brodawki a nie tylko sama koncowke.
Czasami trzeba sprobowac tez innego sposobu przystawienia np.nie na lezaco a spod pachy (dzieki temu dziecko przekona sie byc moze do drugiej piersi).
 
Dziewczyny czy karmienie piersią yak bardzo boli? Jak mała wciąga pokarm to piecze ale pod tym kontem najgorszy jest moment złapania i zasssnia piersi:( ja sie na prawdę cieszę ze mała próbuje ale boli to jak upodobała sobie jednego cycka...
Generalnie kp nie powinno boleć. Ale na początku się to zdarza (u niektórych jest to też kwestia wrażliwych brodawek). Z czasem mija, a jak nie mija to tak jak pisała Oczekiwanie coś nie tak jest z przystawianiem. Na ból polecam smarować czymś. Już odradzają położne M a l t a n, ale ja używałam i działał cuda.
 
reklama
Dziewczyny czy karmienie piersią yak bardzo boli? Jak mała wciąga pokarm to piecze ale pod tym kontem najgorszy jest moment złapania i zasssnia piersi:( ja sie na prawdę cieszę ze mała próbuje ale boli to jak upodobała sobie jednego cycka...
Mnie tez na poczatku bolało bo źle przystawialam i mialan bardzo bolace sutki. Była to wina zlego przystawienia. Musis czesc brodawku także dziecko zlapac. Daj cztery rece pod piers tak zeby dotykaly tez brzucha a kciuka na gore i przystawiaj mala. W redy jest dobrze przystawiona jak nie boli. Mi dopiero polozba w domu pokazala jak przystawic
 
Do góry