reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tylko kurcze u nas jest coraz gorzej:( wole sie upewnić ze wszystko z malyszkiem ok
No wierzę Ci martwisz się też bym się martwiła.Latwi mi się pisze bo nam już się unormowalo mój synek ma 2 ponad miesiace ale na początku też był non stop na cycu i co mnie poprostu przerazalo ale z biegiem czasu było lepiej.Tez dokarmialam mm bo myślałam że moim się nie najada
 
No wierzę Ci martwisz się też bym się martwiła.Latwi mi się pisze bo nam już się unormowalo mój synek ma 2 ponad miesiace ale na początku też był non stop na cycu i co mnie poprostu przerazalo ale z biegiem czasu było lepiej.Tez dokarmialam mm bo myślałam że moim się nie najada
Ale tez tak plakal strasznie? Ile trwalo u Ciebie zanim się unormowalo? Moja mama wczoraj stwierdzila ze niejtore dzieci sie uspokajaja po chrzcie:)
 
Moj jak sie zaczyna zloscic to caly sie wygina di tylu. Dzis mamy wizyte u innego pediatry-zobaczymy co powie. A caly dzien Ci placze?
Teraz już nie ale pierwsze 4tygodnie była tragedia. Raz 5h mi płAkala bez przerwy i nie padła ze zmęczenia. Teraz już jest lepiej. Tylko mi od początku w zasadzie spała cała noc.
 
Dziewczyny, czytajac nasze forum przestaje miec kompleksy. W innych miejscach kreowany jest obraz idealnego macierzynstwa i idealnych dzieci. A tu czytam o mnożących sie u Was problemach z ktorych czesc dotyczy tez mnie (nawet jesli o nich nie piszę). Dziekuje,ze jestescie i zawsze sluzycie rada .

@misis188 - jesli bedziesz sie czula pewniej konsultujac sytuacje z lekarzem to idź. Zdrowie Hubcia i Twoj spokoj sa tu najwazniejsze. U mnie potrzeba bylo kilku dni zeby Mały zaczal w dzien spac (bo w nocy nie mial z tym ptoblemu). Pisalam juz o tym, ze przyczyna byly wzdecia (przez to sie prężył, robił czerwony, bardziej ulewał, gorzej spał). Ale każda sytuacja jest inna i byc moze u Ciebie przyczyna jest co innego.
 
No wierzę Ci martwisz się też bym się martwiła.Latwi mi się pisze bo nam już się unormowalo mój synek ma 2 ponad miesiace ale na początku też był non stop na cycu i co mnie poprostu przerazalo ale z biegiem czasu było lepiej.Tez dokarmialam mm bo myślałam że moim się nie najada

Ja tez chcialam dokarmiac, bo myslalam ze mam za malo pokarmu, ale trafilam na fajna polozna, ktora mna dobrze pokierowala, wszystko wytlumaczyla i narazie karmie tylko piersia.
 
Dziewczyny ponawiam pytanie, proszę jeśli macie jakieś rady, pomóżcie:

Dziewczyny jak to jest z tymi skrurczami? Wczoraj pol godziny trzymał mnie skurcz, złapał w aucie wiec dojechałam do domu, wzięłam od razu 1 aspargin i 1 nospe... mam nadzieje ze nic złego nie zrobiłam z takim połączeniem i ta nospa. Teraz od rana było dobrze ale znów boli tym razem prawa strona brzucha (wcześniej lewa) cieżko zlokalizować konkretne miejskie bólu/skurczu. Czy coś sie zaczyna powoli dziać?

Ja wychodzilam z załozenia, ze skurcze przepowiadajace sa po "cos" i wolalam ich nie wyciszac zadnymi lekami. Jestes juz chyba w bezpiecznym tygodniu wiec ja bym nie brala nospy (asparginu nie znam wiec sie nie wypowiadam). Takie mocniejsze (tak mi sie wtedy wydawalo) skurcze mialam przez jakis czas przed terminem porodu a i tak musieli mi go wywolywac w 41tc.
Moze sie wiec cos u Ciebie dziac, ale tez nie musi ;).
 
reklama
Tak - obecnie u mnie 37+4 czyli już bezpiecznie, tak sądzę. Spanikowałam, przyznam. Bolała jedna strona brzucha przez co najmniej pół godziny... Aspargin to połączenie magnezu i potasu... wcześniej brałam go z większą regularnością a obecnie jak dawkę mam zmniejszoną do 2x1 łykam mniej regularnie.. w końcu tam też magnez..
Nie lykaj juz nic, teraz juz skurcze sa pozadane, nie wyciszaj ich. Mysle, ze i nospa i magnez powinny calkowicie pojsc w odstawke.
 
Do góry