reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kochane powiedzcie mi czy dobrze myślę i przepraszam za takie szczegóły... właśnie byłam w toalecie i na papierze miałam taki bezbarwny/żółty śluz bardziej galaretkę podbarwioną krwią, wcześniej też mi się coś takiego wydzielało, ale bez krwi. Czy to może być ten czop?
Tak
 
reklama
zaraz zostanę okrzyczana jako zła matka, ale u nas 3 miesiące był koszmar z zasypianiem, Zosia non stop potrzebowała cyca, by w ogóle spać (przez to bardzo dużo ważyła, ulewała)...
w końcu nauczyła się smoczka i zaczęliśmy Ją bujać i zaczęła spać normalnie w dzień...
U mas też aż w końcu siedzę przy nim puki nie zaśnie i podaje smoczek pół godzinki czasami szybciej i spi
 
Kochane powiedzcie mi czy dobrze myślę i przepraszam za takie szczegóły... właśnie byłam w toalecie i na papierze miałam taki bezbarwny/żółty śluz bardziej galaretkę podbarwioną krwią, wcześniej też mi się coś takiego wydzielało, ale bez krwi. Czy to może być ten czop?
Myślę że tak mi odpadal dluugo ale nie był we krwi.
 
Babo wiesz jak my cyrkujemy zeby byl.spokoj. i jest... na chwile. Skaczemy, tanczymy, szumimy, bujamy, dajemy smoczek...
Uwierz mi my robiliśmy to samo [emoji6]
Niektórzy po prostu muszą przez to przejść razem z dzieckiem.
Nasza Zosia jakis czas przestala spac w łóżeczku, spala w wózku i musiała być bujana w nim by zasnąć (przód tył). Potem jak chciałam, żeby wróciła do łóżeczka to zamontowaliśmy kółka i jeździliśmy łóżeczkiem. Teraz juz Ja tego oduczylismy, ale nie raz zasypianie to dramat i tylko przy cycu zaśnie
 
Ja też pierwsze trzy miesiące to pamiętam jako płacz i siedzenie godzinami z cyckami na wierzchu.
Z czasem wszystko się unormowało w miarę, ale też bywają gorsze momenty.
Noce nadal są trudne...
 
@RedHotChiliPepper28 to jest czop. czasem bywa podbarwiony nitkami krwi. Niestety nie jest wyznacznikiem ze to już.... Niektórym odszedł na kilka godzin przed porodem a inny. na 3 tygodnie przed. Tylko nie stresuj się tym :) A lekarz czasem nie zrobił masażu szyjki czy coś takiego ?
 
reklama
Do góry