reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A nie zsuwala Ci sie z klina? Ja mam klina i sie nie sprawdza, bo Sara sie wlasnie z niego zsuwa na boki i to podobno moze grozic asymetria. Tak pytam z ciekawosci, bo u mnie problemu z ulewaniem nie ma.
Hm a wiesz że zsuwała i ogólnie miała asymetrię? Ale nie sądzę żeby to ją spowodowało, ale pogłębić mogło...
 
reklama
A my dziś kończymy 4 tygodnie. Czas leci niesamowicie szybko przy dziewczynkach i kolejny raz odwiedziła nas położna. Wiecie co się okazało?? :-) przekarmiam swoim mlekiem moje córcie. Powiedziała że nie spodziewała się że to mozliwe przy bliźniakach na piersi ale dziewczynki troszkę za szybko tyją:-) wychodzilysmy ze szpitala z wagą Alicja 2920 g dziś mamy 4210 g i Amelia 2790 g A dziś mamy 4235 g. Powiedziała żeby próbować oszukiwać moje córcie wodą lub smokiem :p no nieźle się matka zawziela nad dziećmi [emoji23][emoji23][emoji23]
Ale grubasy hi hi hi hi
Pisanka ta o ktorej Ci mowiłam ze karmiła swoim dziewczynki do 16 mż tez pulpetu były . Potrafiły wypic 600 ml na glowe w nocy ..... zajechała chyba 5 laktatorow :laugh2:
 
Dziewczyny poratujcie znów wiedzą :) spłynął kolejny wynik TSH. Jest w normie ale przy górnej granicy. Jutro wizyta lekarska ale lekarz nie kazał zrobić TSH - zrobiłam dla siebie i nie wiem co myśleć i czy pokazać mu wynik?
TSH (s) 3,72 mlU/l norma: 0,27 - 4,2

Przy stymulacji do in vitro kiedyś zalecił mi euthyrox 50 ale potem po 1 próbie i negatywnej becie kazał wszystko odstawić.. przypomnę - u mnie 35 tc.
Dziwne ze nie kazał zrobić TSH mi badali przy każdej krwi 3x w ciąży. Oczywiście ze pokazac wynik .
 
Dziewczyny poratujcie znów wiedzą :) spłynął kolejny wynik TSH. Jest w normie ale przy górnej granicy. Jutro wizyta lekarska ale lekarz nie kazał zrobić TSH - zrobiłam dla siebie i nie wiem co myśleć i czy pokazać mu wynik?
TSH (s) 3,72 mlU/l norma: 0,27 - 4,2

Przy stymulacji do in vitro kiedyś zalecił mi euthyrox 50 ale potem po 1 próbie i negatywnej becie kazał wszystko odstawić.. przypomnę - u mnie 35 tc.
Tsh masz stanowczo za wysokie. Powinno być poniżej 2,5. Ja miałam w ciąży 3,09 i lekarz kazał mi brać euthyrox 25.
 
Miałam ale w pigulce, jeden weekend.
Wasze dzieci od poczatku tyle spia? Bo moj Hubcio od 11 caly czas marudzi i nie chce spac
Moja nie śpi w dzień i od początku tak było nalatałam się po lekarzach bo żyłam w przekonaniu że taki malyszek musi spać g...prawda. Budziła się raz w nocy ok 2 i bardzo szybko przesypiała noce bo ok 3-4 tygodnia. Dziś ma drzemki max po 30 minut a tak to marudzi i rączki. Ale zaśnie o 21-22 obudzi się 6 zje i znowu do 9. Także znam Twój ból, zmieniałam mleko bo może kolki, usg brzuszka kilka robiłam, szumiś, kokon. Nic z tego. Wszędzie słyszałam ona nie jest kolkowa to takj egzemplarz :p
 
Dziewczyny poratujcie znów wiedzą :) spłynął kolejny wynik TSH. Jest w normie ale przy górnej granicy. Jutro wizyta lekarska ale lekarz nie kazał zrobić TSH - zrobiłam dla siebie i nie wiem co myśleć i czy pokazać mu wynik?
TSH (s) 3,72 mlU/l norma: 0,27 - 4,2

Przy stymulacji do in vitro kiedyś zalecił mi euthyrox 50 ale potem po 1 próbie i negatywnej becie kazał wszystko odstawić.. przypomnę - u mnie 35 tc.
Jak zrobiłaś to pokaż mu a czy na tym etapie to ma znaczenie to nie wiem :/
 
reklama
Do góry