reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja dzis bylan na ktg i wizycie. Zapis ktg jest prawidłowy. Zaczynaja pojawiac sie skurcze choc ja ich nie czuje. Szyjka sie skraca. Powinnam jeszcze tydzien wytrzymac ale nie wiadomo. Niestety nie pokazal mi maluszka:( bylam bardzo ciekawa ile wazy jak 3 tygodnie temu 2905. No ale to.wizyta na nfz wiec sie nie spieralam.
No to już tuż tuż:-D cudownie!
 
U nas tez bylo dawstwo i męża pierwsza reakcja o dawstwie po wyjsciu z gabinetu byla taka albo genetycznie nasze albo wcale [emoji20] tylko ze on myslal ze to tylko nas to dotknelo i jak zaczął czytac ile osob taka decyzje podejmuje na momencie zmienil zdanie nawet nie trzeba bylo mu nic uświadamiać. Teraz jesteśmy szczęśliwymi rodzicami 4,5m Amelki a mąż swiata poza nia nie widzi [emoji7] i mowi ze jacy fajni ludzie dali nam zarodki[emoji173] . Bedziecie cudownymi rodzicami jak kazdy kto tu sie stara bo to upragnione marzenie ktore sie spelnilo. Trzymam kciuki za szczesliwe rozwiązanie [emoji256] [emoji110] [emoji8]Zobacz załącznik 885942

Dziękujęmy i się nie dziwię że tata stracił dla nie głowę cudowna gwiazdeczka. My już się naszych maleństw też doczekać nie możemy . [emoji7][emoji4]
 
reklama
Do góry