reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mi n przyjeciu dali koszule z dupa na wierzchu wlasnie [emoji38], wszytstko inne mialam zdjac. A do cc calkiem mnie rozebrali wiec nie bylo problemu z kangurowaniem, po prostu mala na mnie polozyli w trakcie zszywania.
Ale kuzwa, zeby koszuli nie dawali to cyrk na kolkach...

Ja dostałam do cc koszule taka żółta ładna i bez dziur [emoji12] ale zazdroszcze kangurowania [emoji22] jak mnie zszywali to małego do policzka dostałam a pózniej godzinę ( najdłuższa w moim życiu) na obserwacji leżałam... gdzieś po 2h zjechałam na sale

Kurczę dziewczyny nie nakrecajcie takich mitów. Szpitale i warunki są widocznie różne. Ja rodziłam w Polsce, dostałam koszulę do porodu, miałyśmy pieluchy dla dzieci, kremy do smarowania, dostawalysmy wkładki poporodowe ile chciałyśmy. A położna miałam wymarzoną nie wiem jak bez niej bym poród przeżyła ZA DARMO.

U nad tez były podkłady, wkładki i pampersy [emoji6]
 
reklama
Ja dostałam do cc koszule taka żółta ładna i bez dziur [emoji12] ale zazdroszcze kangurowania [emoji22] jak mnie zszywali to małego do policzka dostałam a pózniej godzinę ( najdłuższa w moim życiu) na obserwacji leżałam... gdzieś po 2h zjechałam na sale



U nad tez były podkłady, wkładki i pampersy [emoji6]
Ja do swojegi w ktorym chce rodzic musze miec podkłady, pieluszki, pampersy. Dobrze ze jest opcja ze daja ciuszki dla maluszka na czas pobytu w szpitalu bo w tedy mniej rzeczy bede miała do wyrzucenia żeby bakterii ze szpitala do domu nie przywlec. Ale w sumie to dla mnie zaden problem, tylki troche to miejsca w torbie zajmuje
 
Bardzo różnie. Ale kręci się to w okolicach 80-90 ml. Je mniej więcej co 2-2,5 h chyba, ze zje mniej.
emoji6.png
To strasznie mało. Czy to wynika z faktu, że jest wcześniakiem? Zosia jest miesiąc starsza od Bianki a moja zjada zazwyczaj 120 ml. Czasami jeszcze dorabiam i potrafi zjeśc 180 ml. Teraz zastanawiam się czy to nie za dużo bo robi sie z niej pulpet.
 
To strasznie mało. Czy to wynika z faktu, że jest wcześniakiem? Zosia jest miesiąc starsza od Bianki a moja zjada zazwyczaj 120 ml. Czasami jeszcze dorabiam i potrafi zjeśc 180 ml. Teraz zastanawiam się czy to nie za dużo bo robi sie z niej pulpet.
Moja Lilka 180ml jadla jak miala 7 miesiecy. Gdzies do 3go miesiaca jadla max 90ml, ale jadla co 2h.
 
Moja Lilka 180ml jadla jak miala 7 miesiecy. Gdzies do 3go miesiaca jadla max 90ml, ale jadla co 2h.
No Bianka je co 3 h. Pewnie jakbym ją częściej karmiła to jadłaby mniej. Nie zawsze zjada te 120 ml. Zazwyczaj zostawia. A 180 dostała może ze 2 razy. Niby lekarz nic nie mówił ostatnio, że za gruba.
Teraz sobie przeliczyłam i wyszło, że w ciągu doby Twoja nawet więcej zjadała.
 
To strasznie mało. Czy to wynika z faktu, że jest wcześniakiem? Zosia jest miesiąc starsza od Bianki a moja zjada zazwyczaj 120 ml. Czasami jeszcze dorabiam i potrafi zjeśc 180 ml. Teraz zastanawiam się czy to nie za dużo bo robi sie z niej pulpet.
Nie wiem z czego to wynika. Przybiera bardZo ładnie na wadze. I tez jest mały pulpet. Wazy 4700g [emoji23]
 
To strasznie mało. Czy to wynika z faktu, że jest wcześniakiem? Zosia jest miesiąc starsza od Bianki a moja zjada zazwyczaj 120 ml. Czasami jeszcze dorabiam i potrafi zjeśc 180 ml. Teraz zastanawiam się czy to nie za dużo bo robi sie z niej pulpet.
Czy ja wiem...Marcelina je zawsze 120ml jak robie jej 150 to nie zje a też powinna już wiecej. Dopytywałam lekarza. Pediatra mówiła, że nic na silę przybiera jest ok. I znowu potwierdza się każde dziecko jest inne. Moja wieczorem potrafi zjeść 60ml bo i tak czasem sie zdarza i spi cała noc. Także nie ma reguły.
 
reklama
Są Szpitale i szpitale:(
U mnie nie dają koszuli, podkładów, zzo, gazu. Z przeciwbólowych tylko no spa i apap, tensa jest urządzenie ale trzeba przynieść swoje pasy inaczej nie skorzystasz:( I to najlepszy szpital w promieniu 50 km:oo2:
Wiesz, jeszcze możesz zmienić na moj:) jak to położna powiedziała, tam nawet konia znieczula:laugh2:
A z dobrych infirmacji to dzis w koncu wysls mi gondole-mam nadzieje ze znowu czegos tam nie znajde:-) :)
A moj pies dzis oszalal. Poszlam.sie napic, ona stala kolo moich nog, poszlam.do wc ona legla pod moimi nogami-mam glupi zwyczaj ze zostawiam w wc otwarte drzwi:) jest tylko troche paniki jak ktoś idzie na gore:laugh2::laugh2:
Poszlam po tableta do salonu, ona krok w krok za mna a terazjak lezymy w lozku i ona przy moich nogach ake to oczywiscie standard
 
Do góry