reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ehe:) daja tylko do cesarki choć i tak nie wiem czy wszedzie tak jest
No nie rob jaj ..... jak nie daja koszuli słynnej z dupa na wierzchu .... niemożliwe :szok:
Ja sie zastanawiam w czym mnie zwiezli z cesarki nie pamietam :laugh2: pamietam ze po kangurowaniu ubierali mnie w wyjsciowa ha ha taka plachte rozpinana z przodu :rolleyes:
 
No nie rob jaj ..... jak nie daja koszuli słynnej z dupa na wierzchu .... niemożliwe :szok:
Ja sie zastanawiam w czym mnie zwiezli z cesarki nie pamietam :laugh2: pamietam ze po kangurowaniu ubierali mnie w wyjsciowa ha ha taka plachte rozpinana z przodu :rolleyes:
Mi n przyjeciu dali koszule z dupa na wierzchu wlasnie [emoji38], wszytstko inne mialam zdjac. A do cc calkiem mnie rozebrali wiec nie bylo problemu z kangurowaniem, po prostu mala na mnie polozyli w trakcie zszywania.
Ale kuzwa, zeby koszuli nie dawali to cyrk na kolkach...
 
Mi n przyjeciu dali koszule z dupa na wierzchu wlasnie [emoji38], wszytstko inne mialam zdjac. A do cc calkiem mnie rozebrali wiec nie bylo problemu z kangurowaniem, po prostu mala na mnie polozyli w trakcie zszywania.
Ale kuzwa, zeby koszuli nie dawali to cyrk na kolkach...
Na ja tez dostałam koszule z dupa na przyjeciu i w niej rodziłam ale na cesarke ubrali mi raka z "papieru" granatowa jak szlafrok z paskiem w pasie .I jak szlam na pięterko do pokoju to znów mnie ubrali w ta z dupa na wierzchu. Mnie jak szyli kangorował tata bo ja spałam ....ale jak tylko skonczyli zawiezli mnie do nich i mu zabrałam hi hi hi i dostawiłam do cyca .
Różne rzeczy juz slyszałam ze ze gdziesz koszuli nie daja to pierwszy raz o_O
 
Dziewczyny a jakie wdzianko najlepsze do porodu? Taka piżama do karmienia rozpinana po bokach wystarczy, czy może kupić taką z dłuższym rozpięciem przez środek? Widziałam też takie jednorazowe koszule z włókniny polipropylenowej. Ktoś może z takiej korzystał?
W moim szpitalu dawali na poród koszulę. Jeśli nie dają polecam jednorazowa...
 
reklama
Do góry