reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Marcelins jakby jadła 1000 to by chyba była szersza jak wyzsza hi hi hi .
U mnie na mleko napisali powyzej 6 m 2-3 razy na dobe 210 ml.Ale my jemy inne mleko moze dlatego ... Nie wiem
A ile to tak mniej więcej na puszkę wychodzi? Jestem zielona w temacie. Nawet nie wiem, które mm wybrać.
Wy konsultowałyscie to z pediatra?
 
reklama
Kochane cewnik założony ból na początku był mega nie do zniesienia , były łzy ale już przechodzi ... może zacząć się samo dziś bo wczoraj sama zaczęłam ostre skurcze chociaż ja tego w ogóle nie czułam tylko widać było na zapisach ktg. Planowo jeżeli samo się nie rozbuja dziś to jutro o 7.30 już zaczynamy rodzic [emoji173]

Proszę o kciuki i modlitwe żeby już wszystko gładko poszło! [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Cewnik nie jest przyjemny, zwłaszcza jego zakładanie! Trzymam kciuki! Niech będzie to szybki poród. Czekamy na księżniczkę.
 
A ile to tak mniej więcej na puszkę wychodzi? Jestem zielona w temacie. Nawet nie wiem, które mm wybrać.
Wy konsultowałyscie to z pediatra?
U mnie puszka 800g wystarczala na tydzien w tym okresie.
Ja polecam Hipp, naprawde dobre mleko.
Jesli nie ma dolegliwosci typu nietolerancja laktozy to moze pic prawie kazde mm. O ile zechce [emoji4][emoji4]
 
A ile to tak mniej więcej na puszkę wychodzi? Jestem zielona w temacie. Nawet nie wiem, które mm wybrać.
Wy konsultowałyscie to z pediatra?
Wiesz co ja mam puszki 400 g . Marcelina pije od 4 miesiaca specjalistyczne mleko poniewaz dostała skaze bialkowa .
Kiedys piła nan 1 polecil mi to lekarz z kliniki .Teraz puszka starcza mi na ... nie wiem ile :laugh2:wiem ze jak zaczeła je jesc a wtedy jadla tylko mleko to starczala na 3.5 dnia teraz mysle ze na tydzien :)
 
Ostatnia edycja:
Moja miki miała regularne cieczki i w wielu 14 lat zaczely jej siadać tylne nogi ( tak myslałam ) poszliśmy na usg ropomacicze zaawansowane strasznie .... Operacjia w wieku 14 lat .... poważna operscjia miała 20% szsns ze sie babcia obudzi .....
Zawsze bede steryliwowac kazda kolejną suke jak najwczesniej .

Mój wet też twierdzi, że jak nie zamierza się rozmnażać, to lepiej od razu kastrować/sterylizować, bo lepiej zapobiegać problemom niż potem leczyć.
 
Dziewczyny czy Wasi mężowie wstają w nocy do dzieci? Ja mam bardzo lekki sen i zawsze się pierwsza budzę jak tylko Bianka zacznie stekać. Mój M ma potem pretensje, że go nie obudziłam. Ale ja nie mam sumienia go budzić bo wiem, że musi rano wstać do pracy.
Mi mojego nie będzie żal, wręcz przeciwnie, jak nie będzie czasem mnie zmieniał, to mu do d nakopię:D:p
 
reklama
Do góry