reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@Jaskolcia miałam tak samo z córką. Nienawidziła gondoli i konieczna była spacerówka. A teraz czasem wracamy do gondoli i nawet lubi [emoji6]
Marcelina ma 10 tyg a ja tylko raz bylam z nią sama godzine na spacerze z czego pół usypiałam na rękach. Liczę, że spacerówka załatwi problem bo jestem więźniem własnego domu nawet zakupów nie moge zrobić bo wyje. Nie mówie teraz o upałach ale piękna pogoda a ja z nia w domu bardzo mnie to dobiło bo inaczej sibie to wyobrażałam.
 
reklama
Marcelina ma 10 tyg a ja tylko raz bylam z nią sama godzine na spacerze z czego pół usypiałam na rękach. Liczę, że spacerówka załatwi problem bo jestem więźniem własnego domu nawet zakupów nie moge zrobić bo wyje. Nie mówie teraz o upałach ale piękna pogoda a ja z nia w domu bardzo mnie to dobiło bo inaczej sibie to wyobrażałam.
Ja też sobie inaczej wyobrażałam. Często myślałam o chuście ale z paru powodów się nie podjęłam.
Mam nadzieję że w spacerówce będzie Ci jeździć. Dziecko ma różne etapy. Pierwszy pobyt Zosi w centrum handlowym wspominam jako koszmar koszmarów a teraz krzyczy z emocji i zadowolenia...tylko cierpliwośc i wiara że z każdym dniem będzie lepiej nas uratuje [emoji6]
 
Ja też sobie inaczej wyobrażałam. Często myślałam o chuście ale z paru powodów się nie podjęłam.
Mam nadzieję że w spacerówce będzie Ci jeździć. Dziecko ma różne etapy. Pierwszy pobyt Zosi w centrum handlowym wspominam jako koszmar koszmarów a teraz krzyczy z emocji i zadowolenia...tylko cierpliwośc i wiara że z każdym dniem będzie lepiej nas uratuje [emoji6]
Dlaczego nie zdecydowalas sie na chuste? Teraz jest na nie straszny boom zauwazylam
 
Ach...całą noc myślałam czy dobrze robię, a jak go oddawałam wetowi to się poryczałam. Ale piesio dzielny, dobrze to zniósł (lepiej niż ja : ) Od przyjazdu do domu ciagle śpi (z przerwą na kolację: )
A Ty podjęłaś jakąś decyzję co z sunią?
Jutro ide do weterynarza wiec jutro zapadna decyzje:/
 
Dlaczego nie zdecydowalas sie na chuste? Teraz jest na nie straszny boom zauwazylam
Akurat w tamtym okresie Mała nie lubiła "być na rączkach" (mało co lubiła hehe), ogólnie bardzo mocno się grzeje a to taki kontakt, który to dodatkowe zgrzanie powoduje, jakoś mnie przerażało to wiązanie chusty i koszty znaczne
 
Jestem jestem ;) moja „Mała” ma juz 1900 g AFI 17cm ;) i jest baaaardzo wstydliwa ;) praktycznie cały czas zasłaniała buzie ;) zła jestem jedynie na siebie ze jak juz włączyła 4D i zaczęła nam ją pokazywać to nie zapytałam o pępowinę :surprised:
Sliczna :) A widzisz to nie jest wcale taka mała:) wydaje mi sie ze lekarz zauważylby pepowine wokół. Na pewno jest ok :) cieszę się że się czegoś dowiedziałaś wkoncu :)
 
reklama
Jestem jestem ;) moja „Mała” ma juz 1900 g AFI 17cm ;) i jest baaaardzo wstydliwa ;) praktycznie cały czas zasłaniała buzie ;) zła jestem jedynie na siebie ze jak juz włączyła 4D i zaczęła nam ją pokazywać to nie zapytałam o pępowinę :surprised:
Cześć Pieknaaa istotko! ❤ super zdjęcie :) moja Laleczka nam na wizycie we wtorek pokazała tylko nos:eek::laugh2: bo jest tak niziutko :D wepchala się tam gdzie trzeba i koniec podgladania:laugh2:
Szkoda , że nie zapytałas ale myślę, że jakby zobaczyła cos niepokojącego to by powiedziała :) A może się rozwinęła i dlatego nic nie mowila ? :)
 
Do góry