reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Moi też tak zasypiaja.... Po kapaniu do swojego pokoju, swoich lozeczek i zasypiaja. Płakać nie płaczą gadają sobie aż wkoncu zasna.... Też wiele osób tego nie może przebolec...
U nas też zero płaczu, wie że po kąpieli dostaje cyca a potem łóżeczko i leży sobie rozgląda się i w końcu zasypia, ale jak tak można ? Przecież trzeba bujać , kołysać itd
 
Wiec mam 1 plusa jupi jupi .
Ja ide z nia do naszego łóżka po kolacji ( na zniane z mezem ) i leżymy z nia az usnie.Potem zakladam bariery włączam kamere i ide albo usne wcześniej jak ona :laugh2:
Smoczek tez dostała w szpitalu zapytali mnie czy moga . Do dziś nie jest fanką smoczka.
 
Moi też tak zasypiaja.... Po kapaniu do swojego pokoju, swoich lozeczek i zasypiaja. Płakać nie płaczą gadają sobie aż wkoncu zasna.... Też wiele osób tego nie może przebolec...
Ja bym np. tak nie umiała :-pale nie krytykuje ani mnie to nie boli:)
Mam swoje i bede wychowywac swoje a nie Twoje . I dzięki Bogu ja nie musze tak robic;-) ;)chyba ze musze i znów mam minus :o:o ?
 
Nasza też sama usypia a najczęściej jeszcze pijąc mleko przed snem [emoji3]
Nasze póki co też tak
zasypiają :-) aby tak zostało. Tylko jeszcze do odbicia je nosimy.
U nas też zero płaczu, wie że po kąpieli dostaje cyca a potem łóżeczko i leży sobie rozgląda się i w końcu zasypia, ale jak tak można ? Przecież trzeba bujać , kołysać itd
Wiec mam 1 plusa jupi jupi .
Ja ide z nia do naszego łóżka po kolacji ( na zniane z mezem ) i leżymy z nia az usnie.Potem zakladam bariery włączam kamere i ide albo usne wcześniej jak ona :laugh2:
Smoczek tez dostała w szpitalu zapytali mnie czy moga . Do dziś nie jest fanką smoczka.
U mnie tez nie dosc, ze cc to jeszcze mm bo kp nie wyszlo. I smoczek i zasypianie w lozeczku od 4 miesiaca. I jest jeszcze cos co robi ze mnie najgorsza matke z Was wszystkich - od pol roku chodzi do zlobka! [emoji85][emoji38][emoji23]
 
U mnie tez nie dosc, ze cc to jeszcze mm bo kp nie wyszlo. I smoczek i zasypianie w lozeczku od 4 miesiaca. I jest jeszcze cos co robi ze mnie najgorsza matke z Was wszystkich - od pol roku chodzi do zlobka! [emoji85][emoji38][emoji23]
Złobki sa super :):) nie masz minusa :p
No ale tak napewno to boli ludzi ze jak mogłaś....tylko zapominaja ze w Es macierzyński jest 4 m i cos z tym dzieckiem zrobić trzeba :errr:
Ja miałam dac do żłobka jak bedzie miala rok ...rok sie zbliża i nie oddam :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Smoczków my mamy 5 , jak mówię że będę karmić do 6 mca i ani dnia dłużej to usłyszałam że jestem wyrodna matka, jak o 20 zanoszę małego do łóżeczka i zostawiam do zasniecia, bez bujania, noszenia itp.to też jestem wyrodna matka itp
Hahaha jakbym o sobie słyszała [emoji23] jak tak możesz zostawiać małego samego do spania przecież musisz wiedzieć przy nim póki nie usnie mały płacze trzeba go wyjąć z łóżeczka, no idź zobacz czy wstał itp teksty mojej teściowej jak był mały. Co chwile wchodziła i sprawdzała a my jej kazaliśmy siedzieć na dupie i tak nic nie poskutkowało. Kiedyś mały spał i oparła się przy łóżeczku mały wstał i się wystraszyl i zaczął płakać. I od tego momentu już nie patrzyła jak śpi [emoji23]
No z nas matki Polki na medal [emoji23][emoji16]
 
reklama
I jeszcze jedno: jem wszystko a przecież koleżanka koleżanki mówiła że jej koleżanka jak zjadła ser żółty to mały miał kołki
To tym można pisać i pisać i tak się nie skończy [emoji23]
Ja piłam piwo - oczywiście karmi [emoji23] i też teście w szoku bo przecież ja karmię więc nie powinnam
 
Do góry