reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Widać w mojej głowie coś złego siedzi. Przy córce mi nie poszło z karmieniem, czego nie mogłam długo przeboleć a przy drugiej ciąży nie wyszło mi naturalnie. Nie mogę się chyba nazywać matką. ;) na plus mam tylko naturalny poród. [emoji23] to mnie ratuje. Hehe. No ale teraz będzie cc, więc jednak nic już ze mnie nie będzie. [emoji14]
Mnie nic nie ratuje ....

Cc na zyczenie chcialam
Kp 50% i to tylko do 3 mż
Jeszcze jedno zło smoczek tez posiadamy nawet 3 ;)
 
reklama
Aj masakra :( leżę, brzuch teraz boli bardziej niż w dzień.. boję się, że nie ogarnę tych regularnych skurczy jak coś:( w ogóle czuje się taka do niczego.... ;( jutro znowu mamy się wstawić na 8 do szpitala i mam nadzieję, że już zostaniemy ...
Spokojne skurczy tych prawdziwych :D nie da sie przegapic .
 
Mnie nic nie ratuje ....

Cc na zyczenie chcialam
Kp 50% i to tylko do 3 mż
Jeszcze jedno zło smoczek tez posiadamy nawet 3 ;)
U mnie smoczek wcisnęli młodej w szpitalu, leżała w inkubatorze i nie mogłam być przy niej, więc dali jej "pocieszyciela", który został przy nas ponad rok. Też miałam kilka smoczków, dawałam jej na zmianę, żeby się do jednego nie przyzwyczaiła i nie było dramatu, gdyby któryś zaginął a ginęły na spacerach notorycznie.
Tak więc kolejny minus dla mnie. Na pewno znajdzie się ich więcej. [emoji6]
 
Mnie nic nie ratuje ....

Cc na zyczenie chcialam
Kp 50% i to tylko do 3 mż
Jeszcze jedno zło smoczek tez posiadamy nawet 3 ;)
Smoczków my mamy 5 , jak mówię że będę karmić do 6 mca i ani dnia dłużej to usłyszałam że jestem wyrodna matka, jak o 20 zanoszę małego do łóżeczka i zostawiam do zasniecia, bez bujania, noszenia itp.to też jestem wyrodna matka itp
 
Smoczków my mamy 5 , jak mówię że będę karmić do 6 mca i ani dnia dłużej to usłyszałam że jestem wyrodna matka, jak o 20 zanoszę małego do łóżeczka i zostawiam do zasniecia, bez bujania, noszenia itp.to też jestem wyrodna matka itp
I jeszcze jedno: jem wszystko a przecież koleżanka koleżanki mówiła że jej koleżanka jak zjadła ser żółty to mały miał kołki
 
Aj masakra :( leżę, brzuch teraz boli bardziej niż w dzień.. boję się, że nie ogarnę tych regularnych skurczy jak coś:( w ogóle czuje się taka do niczego.... ;( jutro znowu mamy się wstawić na 8 do szpitala i mam nadzieję, że już zostaniemy ...
A może weź męża w ruch [emoji6]i zadziała [emoji4]
 
Smoczków my mamy 5 , jak mówię że będę karmić do 6 mca i ani dnia dłużej to usłyszałam że jestem wyrodna matka, jak o 20 zanoszę małego do łóżeczka i zostawiam do zasniecia, bez bujania, noszenia itp.to też jestem wyrodna matka itp
Moi też tak zasypiaja.... Po kapaniu do swojego pokoju, swoich lozeczek i zasypiaja. Płakać nie płaczą gadają sobie aż wkoncu zasna.... Też wiele osób tego nie może przebolec...
 
Moi też tak zasypiaja.... Po kapaniu do swojego pokoju, swoich lozeczek i zasypiaja. Płakać nie płaczą gadają sobie aż wkoncu zasna.... Też wiele osób tego nie może przebolec...
Mysmy z bratem tez tak mieli. Rodzice nam puszczali radio i sami zasypialismy. Moja ciocia nauczyla kyzynow hustac i to byla masakra! Ja pamietam jak babcia ich przez dzien usypiala to musiala z godzinę hustac o spiewac az zasbeli. A z nami takich problemow nie bylo. Potem tez przez to chyba nie trzeba bylo nami zbytnio.sie zajmowac bo sie grzecznie w lozeczkach zabawkami bawilismy
 
reklama
Smoczków my mamy 5 , jak mówię że będę karmić do 6 mca i ani dnia dłużej to usłyszałam że jestem wyrodna matka, jak o 20 zanoszę małego do łóżeczka i zostawiam do zasniecia, bez bujania, noszenia itp.to też jestem wyrodna matka itp
Nasza też sama usypia a najczęściej jeszcze pijąc mleko przed snem [emoji3]
 
Do góry