reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny po porodach, czy was tez bola stawy kolan, łokci, wszystkie kostki palcow u dłoni i dzis doszły biodra. Ja mam problem zeby wstac z podlogi bo tak kolana bolą , w nocy jak wstaje do malej to strasznie bola mnie pięty . Tak sie zastanawiam czy to przez to ze mialam stan przedrzucawkowy i jeszcze organizm nie wrócił do normy po ponad 4 miesiacach.
Mnie bolały plecy i krzyż pod koniec a za 3 dni mięśnie rak i ogólnie z parcia 2 tyg po przeszlo
 
reklama
9 godzin to sporo czasu. Już można było się wykończyć. U mnie od odejścia wód do urodzenia córci minęło z 6 godzin. A po odejściu wód nawet skurcz jako takich nie miałam tylko brzuch mi się napinał. Za to w tym szpitalu co rodziłam nie proponowali znieczulenia a jako że mała aktywnie pchała się na świat to bolało i jak zaczęło się parcie to cisnelam jak mogłam tylko żeby ten koszmar się skończył [emoji44] Na tym etapie już rzadne wsparcie mnie nie obchodziło tylko żeby to się skończyło [emoji51]
Jak teraz się czujecie Ty i maluszek? Jakie parametry? Gratuluję [emoji480][emoji257]
Tzn przez te 9 godzin nie byłam zmęczona bardzo bardziej znudzona lezeniem i czekaniem.Mysle że bez znieczulenia samo parcie by krócej trwało bo bym miała motywację bólem i czulabym.Maly urodził się z waga 3180 i 49 cm dziś mamy już 3 by tobie i czujemy się wspaniale
 
Dziewczyny po porodach, czy was tez bola stawy kolan, łokci, wszystkie kostki palcow u dłoni i dzis doszły biodra. Ja mam problem zeby wstac z podlogi bo tak kolana bolą , w nocy jak wstaje do malej to strasznie bola mnie pięty . Tak sie zastanawiam czy to przez to ze mialam stan przedrzucawkowy i jeszcze organizm nie wrócił do normy po ponad 4 miesiacach.
Mnie bolą bardzo, może to chamsko zabrzmi ale cieszę się że nie tylko mnie, bo ostatnio na wizycie u ginekologa powiedziałam o tym i mi powiedziała że po ciąży to raczej nie ale ciąża mogła przyspieszyć reumatoidalne zapalenie stawów bo moja mama ma to, niby nie genetyczne to jest ale częściej się zdarza jak ktoś w rodzinie na to choruje, więc istnieje szansa że się myli
 
reklama
Mnie bolą bardzo, może to chamsko zabrzmi ale cieszę się że nie tylko mnie, bo ostatnio na wizycie u ginekologa powiedziałam o tym i mi powiedziała że po ciąży to raczej nie ale ciąża mogła przyspieszyć reumatoidalne zapalenie stawów bo moja mama ma to, niby nie genetyczne to jest ale częściej się zdarza jak ktoś w rodzinie na to choruje, więc istnieje szansa że się myli
We wtorek ide z mala do lekarza to zapytam czy to normalne. Nadwagi nie mam po ciazy by stawy byly obciazone zgubilam ok 18 kg.
 
Do góry