reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zobacz załącznik 881818 Z naszym bejbikiem wszystko ok [emoji173][emoji173] pieknie rosnie ma juz 4.7cm pieknie pykajace serduszko nozki raczki i dalej przypomina aliena :D odrazu widac ze bedzie piekna Oliwia :* cudzie trwaj [emoji173][emoji173]
Krwiak zmnieszyl sie do 0.7 cm na 1.4 cm wszedzie czysto dalej prowadzimy oszczedny tryb zycia ale mozemy juz wychodzic na spacery i nawet jezioro dozwolone ;)
Gosiu bardzo sie ciesze, wspaniala wiadomisc. Niech ten cud trwa i przyjdzie na swiat[emoji8]
 
reklama
Ja jak jestem sama nie mam czasu odciągnąć,jak tylko ktoś się pokaże to to robię. Daje najpierw swoje kropelki, potem mm... no cóż niestety:-(
Rozkręci się , a nawet jeśli nie to mm też dobre. Najważniejsze nie słuchaj tych położnych co to tylko kp i kp bo tylko w depresję wpędzają . Ja po szpitalu 2 tygodnie płakałam tak psychicznie byłam wykończona i jeszcze do tego doszły super rady teściowej i innych i depresja murowana na szczęście już jest ok, wzięłam na luz, jak ktoś za wszelką cenę raczy mnie radami i co powinnam to dosadnie mówie, że jak będę potrzebować rady to zapytam. i rady sie skonczyly. wszystko przed tobą, ale z dnia na dzień będzie coraz piekniej i też mój spadł za dużo i powiedzieli mi że nie wyjdziemy , przeplakałam cały dzień , chodziłam co chwilę na dokarmianie, był przy cycu co chwilę i się udało wyszliśmy, ach co to był za cudowny dzień
 
Czyli jednak możliwe żeby rozkręcić. Moje dzieci w ogóle kiepsko śpią... trzeba je wybudzać... okropne to jest:-/
Oczywiście ja w szpitalu przez nerwy nie byłam w stanie o tym myśleć dopiero w domu.Tez dawałem to co udało mi się naciągnąć laktatorem był to na początku 1 ml i ja tym miałam syna wykarmic.Powoli powoli będzie dobrze
 
Ja się nastawiłam na CC i butlę (psychicznie). Wyszło naturalnie i kp. Więc może ciśnienie coś nie coś przeszkadza?
Ale czy czuję się lepszą matka od innych? Absolutnie nie! Ty wiesz @Ewunka jesteś najlepszą mama na świecie dla swojej pociechy i tak jest z każdą z nas [emoji5] mieć taką mamę jak Ty to skarb!
 
Ja się nastawiłam na CC i butlę (psychicznie). Wyszło naturalnie i kp. Więc może ciśnienie coś nie coś przeszkadza?
Ale czy czuję się lepszą matka od innych? Absolutnie nie! Ty wiesz @Ewunka jesteś najlepszą mama na świecie dla swojej pociechy i tak jest z każdą z nas [emoji5] mieć taką mamę jak Ty to skarb!
Ja sie nastawiam na cc a zycie zmusiło do sn zakończonym cc ratujacym zycie ....
Na kp sie nie nastawiałam .Czy psychika pomaga pewnie w 1 srylionowej tak bo wszystko jest w glowie ( tak samo mowia jak w ciążę zająć nie możemy wyluzuj i zajdziesz ....) nie działało hi hi hi
Nie czuje się gorsza absolutnie . Sa rzeczy których przeskoczyć sie nie da lyb ja nie dałam rady . Czuje sie szczęśliwa spełniona kochana .Bóg dam in vitro , cc , mm marchewkę i kurczaka tez :)
Wiec jemy i rosniemy zdrowo .
 
Ostatnia edycja:
Chwilkę mnie nie było a tu tyle pięknych dzieciaczków na świecie [emoji7]!! Dziewczyny gratulacje!! I aż chce mi sie następnego maluszka bo mój klocuszek juz 5200 [emoji12]

Mój malutki ma powiększone cycuszki i takie twarde czytałam żeby się tym nie przejmować i to minie ale mam obawy.Czy któraś z mam się spotkała z czymś takim?

My mielismy dorodne cycuszki [emoji6] Wszystko zeszło [emoji6] to hormony mamusiowe.
A teraz jeszcze mamy wodniaczka jądra i lekarze mówią,ze to dość częste u chłopców i do roku powinno zejść.

Ja karmilam Marceline 50% mm 50% odciagniete + cyc . Nigdy nie byłam w stanie zaspokoić jej potrzeb cycem ...
Trwalo to 3 miesiące ....
Uczucia mam skrajne chodz robilam duzo czasem mam wrazenie ze mogłam więcej .... Bo gdzieś tam w głowie mam ze kazda matka może wykarmic swoje dziecko..... ( czasami tak mi sie wydaje ;))
Max odciagałam 400 i miałam wrazenie ze nie robie nic innego .....tylko laktator .....
Po 3 m odciagnelam 15 ml ....
10 ....
Ależ ja wtedy plakałam .....
Mleko poprostu zniko do zera....
Zobacz załącznik 882167
Trudno
Naturalnie nie zaszlam
Naturalnue nie urodzilam
Naturalnie nie wykarmilam .
Mimo wsztstko wyglada na zdrowa i szczesliwa .

„Mimo wszystko wyglada na zdrowa i szczęśliwa” - i to Naturalnie [emoji6]

Oj ja dalej w serduszku mam mały smuteczek bo kp nam sie nie udało. Przykładam małego do cycka i mu wyciskam kropelke( on nie potrzebuje to raczej ja [emoji6])
A wiecie często te co kp tak wychwalają w późniejszym wieku daja swojemu dziecku przetworzone jedzenie które jest 100 x gorsze od mm!
Wiec cyce do góry! [emoji12]


Ponawiam propozycje dla tych( i nie tylko) co z okolic Wro. Na przełomie sierpnia/ września robimy spotkanko. Jeśli, któraś jest chętna dajcie znac na priv [emoji6].
 
@walczaca o szczescie glowa do góry kochana:) poczatki na pewno sa trudne bo stykamy sie z nową sytuacja. Dodatkowo stres bardzo zle wplywa na kp. Ktoras dziewczyn z forum pisala ze przy rozkrecaniu laktacji bardzo pomoglo jej picie kompotu z jabłek. A moze masz w swoim miescie poradnie laktacyjna. Po powrocie do domu ja bym skorzystala z takiej fachowej pomocy bo przeciez stykamy sie z tym po raz pierwszy. Powodzena❤❤❤✊✊✊
 
@walczaca o szczescie Ty swoje szczęście już wywalczyłaś...a czy takie ważne czym karmione? Jedno dziecko jest czasami ciężko wykarmic a co dopiero dwoje... im bardziej się nakręcasz tym gorzej dla Ciebie...to.ma być szczęśliwy czas a nie pełen zmartwień. Kp czy mm? Glodzić nie będziesz :) ja mam lekkie podejście do karmienia, będzie chciał niech ciaga cyca jeśli będzie coś w nim a jeśli nie to mamy 21 wiek i mleka modyfikowane są teraz naprawdę dobre :yes: zawsze cyc może służyć jako zaspokojenie potrzeb mutania,przytulania bądź picia :yes: ostatnio właśnie mnie jedna mała umoralniała odnośnie karmienia p i nie wytrzymałam jej badania to wkoncu mówię do niej jak nie zechce mleka to kiełbasy mu dam :p
po cesarce ciężko z laktacja czasami trzeba na nią poczekać.
Pamiętaj teraz najważniejsze jesteście Wy , jedna królowa i dwie księżniczki ,wasz spokój i szczęście jest najważniejsze ❤
 
reklama
Dziewczyny ostrzegam!
IMG_0219.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0219.JPG
    IMG_0219.JPG
    279,4 KB · Wyświetleń: 335
Do góry