reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wytrwałosci kochana !!!!
Kp jest bardzo bardzo bardzo trudne zwłaszcza gdy musisz walczyć o mleko . Czasem duuuuuzo pracy sily i wytrwałości potrzeba ....a czasem porostu leci.....
Pamiętaj czy kp czy mm beda Cie kochac tak samo i krzywda im sie nie stanie .
Dostawiaj odciagaj dostawiaj jedz pij i każde wolne 5 minut spij .
Ja w szpitalu przez to że nie miałam pokarmu przeżyłam horror bo akurat zmiana pielęgniarek trafiła na dwie suki które nie chciały mi dac mleka dała małego i tylko cyca cyca cyca...A tam nic.Maly z głodu płakał nie szło to uspokoić.Z rana przyszła nowa pani która dała mi butelki z mlekiem modyfikowanym i laktator i tak odciagalam coraz więcej.Na samym początku mieliśmy mix moje mleko odciagniete plus butelka mm.I potem powoli zaczęłam próbować dawać cyca.Teraz jemy tylko cycusia.A te piguly o mało nie doprowadziły mnie do decyzji całkowitego odstąpienia piersi.
 
reklama
Ja w szpitalu przez to że nie miałam pokarmu przeżyłam horror bo akurat zmiana pielęgniarek trafiła na dwie suki które nie chciały mi dac mleka dała małego i tylko cyca cyca cyca...A tam nic.Maly z głodu płakał nie szło to uspokoić.Z rana przyszła nowa pani która dała mi butelki z mlekiem modyfikowanym i laktator i tak odciagalam coraz więcej.Na samym początku mieliśmy mix moje mleko odciagniete plus butelka mm.I potem powoli zaczęłam próbować dawać cyca.Teraz jemy tylko cycusia.A te piguly o mało nie doprowadziły mnie do decyzji całkowitego odstąpienia piersi.
Ja karmilam Marceline 50% mm 50% odciagniete + cyc . Nigdy nie byłam w stanie zaspokoić jej potrzeb cycem ...
Trwalo to 3 miesiące ....
Uczucia mam skrajne chodz robilam duzo czasem mam wrazenie ze mogłam więcej .... Bo gdzieś tam w głowie mam ze kazda matka może wykarmic swoje dziecko..... ( czasami tak mi sie wydaje ;))
Max odciagałam 400 i miałam wrazenie ze nie robie nic innego .....tylko laktator .....
Po 3 m odciagnelam 15 ml ....
10 ....
Ależ ja wtedy plakałam .....
Mleko poprostu zniko do zera....
20180727_151837.jpg

Trudno
Naturalnie nie zaszlam
Naturalnue nie urodzilam
Naturalnie nie wykarmilam .
Mimo wsztstko wyglada na zdrowa i szczesliwa .
 

Załączniki

  • 20180727_151837.jpg
    20180727_151837.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 548
Zobacz załącznik 881818 Z naszym bejbikiem wszystko ok [emoji173][emoji173] pieknie rosnie ma juz 4.7cm pieknie pykajace serduszko nozki raczki i dalej przypomina aliena :D odrazu widac ze bedzie piekna Oliwia :* cudzie trwaj [emoji173][emoji173]
Krwiak zmnieszyl sie do 0.7 cm na 1.4 cm wszedzie czysto dalej prowadzimy oszczedny tryb zycia ale mozemy juz wychodzic na spacery i nawet jezioro dozwolone ;)
No pewnie widać że Oliwia jak nic [emoji173] [emoji7] [emoji8]
 
Ja karmilam Marceline 50% mm 50% odciagniete + cyc . Nigdy nie byłam w stanie zaspokoić jej potrzeb cycem ...
Trwalo to 3 miesiące ....
Uczucia mam skrajne chodz robilam duzo czasem mam wrazenie ze mogłam więcej .... Bo gdzieś tam w głowie mam ze kazda matka może wykarmic swoje dziecko..... ( czasami tak mi sie wydaje ;))
Max odciagałam 400 i miałam wrazenie ze nie robie nic innego .....tylko laktator .....
Po 3 m odciagnelam 15 ml ....
10 ....
Ależ ja wtedy plakałam .....
Mleko poprostu zniko do zera....
Zobacz załącznik 882167
Trudno
Naturalnie nie zaszlam
Naturalnue nie urodzilam
Naturalnie nie wykarmilam .
Mimo wsztstko wyglada na zdrowa i szczesliwa .
I tak ma być pozytywne nastawienie ja się nie spinalam z kp ale bywa że kobiety popadają w depresję przez to że nie mają pokarmu.
Mi napewno by bylo szkoda troszkę ale histeri z tego bym nie robiła
 
I tak ma być pozytywne nastawienie ja się nie spinalam z kp ale bywa że kobiety popadają w depresję przez to że nie mają pokarmu.
Mi napewno by bylo szkoda troszkę ale histeri z tego bym nie robiła
Ja mam nagrane filmiki jak ciumka cyca i ta mała rączka łapie za cyca :):)
Mam filmik z transferu z pierwszego serduszka z serduszka ze dekodera tetna jak brzuch skacze . Jak jej tata bajki czyta jak w brzuchu byla ......aj jak podrosnie to tydzień bedziemy ogladac ha ha ha
 
Ja karmilam Marceline 50% mm 50% odciagniete + cyc . Nigdy nie byłam w stanie zaspokoić jej potrzeb cycem ...
Trwalo to 3 miesiące ....
Uczucia mam skrajne chodz robilam duzo czasem mam wrazenie ze mogłam więcej .... Bo gdzieś tam w głowie mam ze kazda matka może wykarmic swoje dziecko..... ( czasami tak mi sie wydaje ;))
Max odciagałam 400 i miałam wrazenie ze nie robie nic innego .....tylko laktator .....
Po 3 m odciagnelam 15 ml ....
10 ....
Ależ ja wtedy plakałam .....
Mleko poprostu zniko do zera....
Zobacz załącznik 882167
Trudno
Naturalnie nie zaszlam
Naturalnue nie urodzilam
Naturalnie nie wykarmilam .
Mimo wsztstko wyglada na zdrowa i szczesliwa .
Kochana Marcelina:) a tak wogole to dzis ma 40 lat pierwsza osoba urodzna dzieki in vitro:)
 
Super!!!! ;) ale duży chłopak ;) a jak sie zapatrujesz na cc? Byłaś pózniej i masz wizytę wcześniej.. to nie fair hihi ;) matko... a moja taka malutka....
chciałam sn ale przy wadze 4 i wzwyż to już chce cc. mój juz co trzy tygodnie chce widzieć i zaczną się ktg. Lekarz stwierdzil ze to genetyka bo w meza poszedł synek.
 
reklama
Do góry