reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No nie wiem ....
My nie braliśmy niczym moze 1 octanisept i odpadł po 7 dniach .
Spirytus ponoć odradzaja ze dziecko pijane chodzi ;)
Haha no strasznie rozrabiała corcia [emoji3] Mama mówi że jak ja byłam mała jeszcze takich cudów jak Octansept nie wymyślili i był tylko spirytus. Mam się dobrze [emoji2]
 
Haha no strasznie rozrabiała corcia [emoji3] Mama mówi że jak ja byłam mała jeszcze takich cudów jak Octansept nie wymyślili i był tylko spirytus. Mam się dobrze [emoji2]
Ja jak bylam mała dawali maluchom wode z cukrem i marchewke z solą ... mam sie chyba dobrze .... ale mam watpilwisci czy to była dobra dieta ;)
 
Ja jak bylam mała dawali maluchom wode z cukrem i marchewke z solą ... mam sie chyba dobrze .... ale mam watpilwisci czy to była dobra dieta ;)
Moi sasiedzi smoczek zamaczali w cukrze i tak dzieciom dawali:/ masakra. Potem wszystkie dzieci mialy takie pierwsze zeby żebyście tego widzieć nie chcialy:(
 
reklama
Ja mimo że kp to nic nie używam nawet laktator tylko kilka razy przez pół roku. Wkładek też kilka maść prawie w ogóle
Popieram. Co prawda u mnie laktator chodzi non stop bo z piersi się nie udało ale wkladki tylko trochę na początku używałam. Te co dostałam po kilka sztuk w prezencie i kupione 3 sztuki co się pierze. A teraz już je odłożyłam wcale. Lanolinę używam ale mało dopiero opakowanie 40 ml kończę a corcia ma 15 tygodni już. Woreczki i inne rzeczy do mrożenia nie kupowalam i nie potrzebuję bo mleka i tak mi z jedną porcję dziennie brakuje także schodzi na bieżąco - także bez fanatyzmu, dziewczyny [emoji6]
 
Do góry