reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
@misis188 sukienka git szkoda tylko że pokazałaś nam dopiero jak skończyła się jej dostępność:p
Albo moze faktycznie nie zauwazylam tego ze nie jest dostępna:/ ale jest opcja powiadom mnie o dostepnscu to moze jeszcze bedzie w sprzedazy. Jest na prawde świetna, polecam. Kijowe jest troche obszycie dziurek bo mi nitki gonia ale wiecej zastrzezen nie mam. A i cycki mi.sie mieszcza:laugh2:
 
Mój M mówi że chciałby aby mi zostały takie przyzwyczajenia na zakupy :-) pilnujemy paragonów i po powrocie ze szpitala dopiero przymierze :-) teraz to się na brzuchu w niczym nie mieszcze:p mam największe ciążowe koszulki z h&m mama i powiem Wam że zrobiły się za male :p
Wszystko przed Tobą Gosiu :-)
Hehe radoscmeza bezcenna ale niestety uswiadom mu ze tylko bedac w ciazy nie bedziesz mierzyc ubran na po ciazy ;)
Niech sie nie ludzi ze bedzie tak slodko ;)

No tak wszystko przede mna tylko ze ja w gruncie rzeczy zawsze kupuje bez mierzenia bo nie lubie chodzic po sklepach wiec czesto kupuje w necie ;)
 
Ooo to Twój Mały wcale nie taki już "mały" :) koniecznie daj znać jak z Malcem i jaka waga :) ja niestety takich mocnych kopniaków nie czuje.... do tej pory przytylam w ciąży 11 kg ale ogólnie jak na moje 160cm to 71 kg to ciężko.. Mam to samo z poceniem się. Dbam o higienę a mam wrażenie jakbym wcale się nie myła... w tkie upały jak dziś to prysznic i wiatrak...;)
No ja do końca czerwca bylam +10 kg. A ze nigdy nie wazylam wiecej niz 58 kg to teraz masakra... maz zadowolony bo latam po domu w tych gaciach lub jeszcze czasem w staniku i gaciach i wentylator i prysznic ciagle. no mój mały potrafi mnie skopac :o :o ale bywa i delikatny :D A tu jeszcze dwa miesiące przed nami byle nie w upale.... ciekawe ile moj teraz waży. nie mogę się doczekać piatku.
 
Czyli teraz Twoja waga to 68? O to mnie pocieszyłas:biggrin2: tak, zostały nam 2 Msc i kilka dni.. mi aplikacja happy baby pokazuje 68 dni... ja staram sie solidnie liczyć ruchy Małej bo ta pępowina nieszczęsna... ja mam wizytę teraz w czwartek i tez doczekać sie nie mogę ile wazy i czy sie odwinęła :confused: a czy tez masz uczucie takiego jakby pulsowania w brzuchu? Zupełnie nie wiem co to...
Pewno czkawka:)
 
Pomaga recze za to bo sama z wyksztalcenia jestem fizjoterapeuta ;)
Kiedys rybka obkleila sie juz w 5 mc i ciagnela obklejanie az do konca. Ja sama tez bede sie na bank obklejac bo mam problemy z kregoslupem wiec jak brzuch bedzie juz wiekszy to na bank bede go czuc ;)
O Kochana, to może jakiś mały tutorial? [emoji4]
 
Czyli teraz Twoja waga to 68? O to mnie pocieszyłas:biggrin2: tak, zostały nam 2 Msc i kilka dni.. mi aplikacja happy baby pokazuje 68 dni... ja staram sie solidnie liczyć ruchy Małej bo ta pępowina nieszczęsna... ja mam wizytę teraz w czwartek i tez doczekać sie nie mogę ile wazy i czy sie odwinęła :confused: a czy tez masz uczucie takiego jakby pulsowania w brzuchu? Zupełnie nie wiem co to...
No właśnie czkawka jak miss napisała :)
 
reklama
Albo moze faktycznie nie zauwazylam tego ze nie jest dostępna:/ ale jest opcja powiadom mnie o dostepnscu to moze jeszcze bedzie w sprzedazy. Jest na prawde świetna, polecam. Kijowe jest troche obszycie dziurek bo mi nitki gonia ale wiecej zastrzezen nie mam. A i cycki mi.sie mieszcza:laugh2:
To powiadomienie sobie wzięłam:-)) a jak z długością? Tyłek schowany jak będziesz się uchylać do wózka??:-)
 
Do góry