reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kochana dziś już poniedziałek! [emoji7] [emoji173] jeszcze tylko 2 dni to tulenia księżniczek [emoji173] [emoji173] [emoji7] [emoji7]
Zaczynam odliczać godziny:-))
Jejku ja bym chciala już je mieć przy sobie, usłyszeć ten pierwszy płacz i informację że wszystko jest dobrze.
Dziękuję bardzo dziewczyny za każde mile słowo:-*
 
Dziękuję dziewczyny za pomoc - w takim razie stawiam na babydream i hipp:)
@shaggy - lekarz tylko tyle o tych rezerwach powiedział.. ja, wiadomo chciałabym wytrwać jak najdłużej.. czuję się różnie, bolą mnie pachwiny, nogi drętwieją po nocy i plecy... no plecy to porażka bo bolą nieustannie.. :errr: co do mojej Małej to 13.07 byłam na ostatnich prenatalnych i wtedy waga to 1333 grama i informacja o owinięciu 2x pępowiną :( teraz idę 26.07 do prowadzącego to będę miała świeższe dane, oby już się odwinęła. Spokojniej mi jak mnie czasem kopnie ale ogólnie chyba zrobiła się leniwa.. to 31 tc. a jak u Ciebie? jak samopoczucie? Jak Dzidzia?:)
U mnie palce bola i kostki czasem więzadła bola ale ogólnie ok. moja ost wizyta to koniec czerwca i ważył 1450 a teraz idę w piątek to się okaże ile aktualnie. Ci powiem ze kopie nieźle bo brzuch to mi skacze momentami jakbym po dziurach jeździła... dziś zaczelam prac bo sama nie wiem wkoncu kiefy ten termin. ustale z nim w piątek. temperatura mi juz dokucza bo sie poce strasznie a nigdy tak nie mialam.... ehh
 
Dziękuję dziewczyny za pomoc - w takim razie stawiam na babydream i hipp:)
@shaggy - lekarz tylko tyle o tych rezerwach powiedział.. ja, wiadomo chciałabym wytrwać jak najdłużej.. czuję się różnie, bolą mnie pachwiny, nogi drętwieją po nocy i plecy... no plecy to porażka bo bolą nieustannie.. :errr: co do mojej Małej to 13.07 byłam na ostatnich prenatalnych i wtedy waga to 1333 grama i informacja o owinięciu 2x pępowiną :( teraz idę 26.07 do prowadzącego to będę miała świeższe dane, oby już się odwinęła. Spokojniej mi jak mnie czasem kopnie ale ogólnie chyba zrobiła się leniwa.. to 31 tc. a jak u Ciebie? jak samopoczucie? Jak Dzidzia?:)
Kochana jesli masz problem z plecami to polecam udac sie do fizjoterapeuty ktory zajmuje sie kinezjotapingiem zeby obkleil ci brzuch i kregoslup plastrami zeby odciazyc kregoslup
 
reklama
Ooo to Twój Mały wcale nie taki już "mały" :) koniecznie daj znać jak z Malcem i jaka waga :) ja niestety takich mocnych kopniaków nie czuje.... do tej pory przytylam w ciąży 11 kg ale ogólnie jak na moje 160cm to 71 kg to ciężko.. Mam to samo z poceniem się. Dbam o higienę a mam wrażenie jakbym wcale się nie myła... w tkie upały jak dziś to prysznic i wiatrak...;)
No ale to podobno normalne w ciazy a jeszxze przy takiej pogodzie to wogole. Ja sie poce jak szczur a moj pies odwiedzil ostarnuo fryzjera i sie trzesie z zimna, no moze dzisiaj juz jej jest cieplo:) i wieczor ostatnio sciaglam sukienke i lezalam w samych majtkach i staniku i bylo mi cudownie:)
 
Do góry