reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Właśnie czytałąm o tym jak mnie taki mocny ból złapał.. ale nie wiem czy w to wierzyć do końca..? Czy pomaga?
Pomaga recze za to bo sama z wyksztalcenia jestem fizjoterapeuta ;)
Kiedys rybka obkleila sie juz w 5 mc i ciagnela obklejanie az do konca. Ja sama tez bede sie na bank obklejac bo mam problemy z kregoslupem wiec jak brzuch bedzie juz wiekszy to na bank bede go czuc ;)
 
No ale to podobno normalne w ciazy a jeszxze przy takiej pogodzie to wogole. Ja sie poce jak szczur a moj pies odwiedzil ostarnuo fryzjera i sie trzesie z zimna, no moze dzisiaj juz jej jest cieplo:) i wieczor ostatnio sciaglam sukienke i lezalam w samych majtkach i staniku i bylo mi cudownie:)
Ja na poczatku ciazy i tez te upaly to masakra teraz jak leze w domu to jeszcze da sie przezyc ale jak chodzilam i jezdzilam na zastrzyki to byla masakra tylko weszlam do pomieszczenia to od razu cala mokra :D
 
No ale to podobno normalne w ciazy a jeszxze przy takiej pogodzie to wogole. Ja sie poce jak szczur a moj pies odwiedzil ostarnuo fryzjera i sie trzesie z zimna, no moze dzisiaj juz jej jest cieplo:) i wieczor ostatnio sciaglam sukienke i lezalam w samych majtkach i staniku i bylo mi cudownie:)
To mój strój domowy od jakiś 3 miesięcy:-) tylko w staniku nie jest jeszcze aż tak wygodnie, spróbuj że sportowym topem:-D mój M mówi że nigdy mnie tak często praktycznie nagiej nie widział :-)
 
Dziewczyny a gdzie kupujecie bluzki, sukienki do karmienia? Bo kurna zaczely mi.sie podobac sukienki na ramiaczkach cale zapinane z przodu a sie w cyckach nie mieszcze bo wszystkie to tak 90-95 cm mają a ja bez stanila mam 107 i d..a blada. Bardzo fajna kupilam tylko kremowa tą
Link do: Sukienka/tunika koszulowa CAVALI butelkowa zieleń
Ale jedna to zamalo
A ja zakupiłam ostatnio takie koszulę
Link do: Koszula we wzory, RESERVED, TW765-00X

Link do: Długa koszula w kratę, RESERVED, SP319-33X
Tylko póki co nie jestem w stanie ich przymierzyć [emoji23]
 
Hehe padlam z tym.przymierzaniem:-D:-D ale koszulki super
Mój M mówi że chciałby aby mi zostały takie przyzwyczajenia na zakupy :-) pilnujemy paragonów i po powrocie ze szpitala dopiero przymierze :-) teraz to się na brzuchu w niczym nie mieszcze:p mam największe ciążowe koszulki z h&m mama i powiem Wam że zrobiły się za male :p
Wszystko przed Tobą Gosiu :-)
 
reklama
Do góry