reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Już coraz bliżej [emoji173][emoji173] jejku ale super ! :biggrin2:

Ja już druga noc wstaje z napiętym brzuchem i częściej mi się napina :/ codxiennie mnie mdli , że szok :( mam kiepskie dni , chodze jak muł :( Lenke czuje jak się wierci bo tak to zawalu bym dostała..

Teraz jak się czujesz ?
Podobnie jak Ty. Już raczej mało robię, nawet na zakupy trudno mi się ruszyć :-/ brzuch boli i ciągnie w dół :p
 
Ojej to może szybciej przytulisz córeczki [emoji8] a co powiedzieli lekarze?
Iść do domu i leżeć, dobrze by było wytrwać jeszcze troszkę ale na tą chwilę nie ma zagrożenia dla dziewczynek i gdyby skurcze nasiliły się i były regularne to brać torby i od razu przyjeżdżać. Trochę się tym stresuje. Wolałaby aby to było zaplanowane :-)
 
My mamy kostkę edukacyjna, hule kule i raczkujacego misia fajne i lubią się nimi bawić. Misia mamy od 2 miesiecy, kostkę od jakis 2 tyg a kule od tego weekendu. I narazie nic się im nie znudziło [emoji2] Zobacz załącznik 878305
Tez mamy kule, ale nie ze skip hop i moja corka ja uwielbiala jak miala jakies 8-9 miesiecy.
Jako niemowlak kochala zyrafke Sophie, a jak miala 9 miesiecy dostala interaktywna Julie i to byl jej absolutny faworyt. Aha i potem jedzcze laptop z FP.
 
reklama
Iść do domu i leżeć, dobrze by było wytrwać jeszcze troszkę ale na tą chwilę nie ma zagrożenia dla dziewczynek i gdyby skurcze nasiliły się i były regularne to brać torby i od razu przyjeżdżać. Trochę się tym stresuje. Wolałaby aby to było zaplanowane :-)

Tyle forumowych ciotek kciuki za Was trzyma, że musi być wszystko dobrze :)
 
Do góry