reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Gosiu mi sie zdazalo tak robic. Nie noworodka i nie dluzej niz 30minut, ale jednak. Bedac 3 miechy po cesarce i jadac sama np do pediatry jak mialabym caly wozek, fotelik i mala zabrac, wpakowac i wypakowac to po prostu logistycznie szlo sie pochlastac. Nie mowiac juz, jak to meczylo fizycznie. Wiec tak - czasami bralam tylko rame wozka i maxi cosi, a i tak wracalam wykonczona.
Ja tak samo jak do lekarza czy na rehabilitację jeżdżę to biorę foteliki maxi i stelaż i też wracam wykończona i cała w siniakach [emoji28]
 
reklama
A my wróciliśmy z ktg po kiepskiej nocy. Zapisuja sie już skurcze, co prawda delikatne ale jednak co 5 minut są... teraz wizyta za dwa dni :-/
Już coraz bliżej ❤❤ jejku ale super ! :biggrin2:

Ja już druga noc wstaje z napiętym brzuchem i częściej mi się napina :/ codxiennie mnie mdli , że szok :( mam kiepskie dni , chodze jak muł :( Lenke czuje jak się wierci bo tak to zawalu bym dostała..

Teraz jak się czujesz ?
 
reklama
Ja tak samo jak do lekarza czy na rehabilitację jeżdżę to biorę foteliki maxi i stelaż i też wracam wykończona i cała w siniakach [emoji28]
Ja póki co mam tylko jeden adapter do fotelika. Jak będzie potrzeba kupię drugi, ale do lekarza to ja i tak autem i raczej z kimś także wydaje mi się że nie będzie to koniecznością :-)
A dużo osób chodzi z Dzieciaczkami w tych nosidełkach wlasnie dlatego że fajnie wyglądają... masakra:-/
 
Do góry