reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kochana ylto sa sytuacje podbramkowe na chwile gdzie z wygody poprostu bierzesz nosidelko. Ale zobacz ile jest kobiet ktore na spacer wychodza z wpietym nosidlem i to nie tylko na chwile tylko dzien w dzien bo przeciez te dziecko w tym malym nosidelku tak slodko wyglada
Wiem, u nas to jest nagminne i krew sie we mnie gotowala jak to widzialam.
 
reklama
Mamusie a może któraś polecić kołdrę dla niemowlaka? Trzeba na coś zwracać uwagę?

I jeszcze o zabawki zapytam. Jakieś sprawdzone, polecane?
My mamy kostkę edukacyjna, hule kule i raczkujacego misia fajne i lubią się nimi bawić. Misia mamy od 2 miesiecy, kostkę od jakis 2 tyg a kule od tego weekendu. I narazie nic się im nie znudziło [emoji2]
IMG_20180717_091404.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180717_091404.jpg
    IMG_20180717_091404.jpg
    119,7 KB · Wyświetleń: 415
Dziewczyny spodziewajace sie bliźniaków lub juz posiadające ....
Pojechałam dzis z Marcelina do Apteki po 16 puszek mleka ( 8 kg ) wsadziłam do wózka i jak doszlam do domu to myślałam ze umarłam :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Na dworze 30 st do domu 1 km pod lekka górkę i wózek z" blizniakami "
Szacun :D
Dlatego ja zamawiam mleko i pampersy na Gemini i kurier mi przywozi do domu i nawet wniesie po schodach [emoji28] [emoji12]
 
reklama
Widzialas Ty jej nogi prawda i nie mysle tu o opuchnietej kostce. Tosz to chudzinka. Brzuch duzy bo wiadomo ze 2 lobuziarki tam sa:)
Dziękuję :-* rozstęp rozstępy na udach i brzuchu pogania ale nic to :-) do końca życia będą mi przypominać o tym pięknym okresie w moim życiu :-)
 
Do góry