reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Łóżko musieliśmy z mężem trochę przyciąć i przestawic inaczej żeby łóżeczko weszlo :laugh2: także u mnie wygląda to tak: łóżko, łóżeczko, komoda :laugh2::laugh2::laugh2: wszystko pod jedna ściana bo sypialnia podłużna bardziej no i na jednej ścianie szafa i taki urok małych mieszkań w bloku :laugh2:
Skąd ja to znam :D mnie czeka z mezem spanie w pokoju z aneksem kuchennym bo mały dostanie mały pokoik ktory byl mini sypialnia.... ehhh
 
reklama
Ja mam fotelik używany i kupiony od obcej osoby. Nie bałam się bo wiem, że fotelik, który uczestniczy w wypadku ma przecinane pasy przez policję. Poza tym jak jest na gwarancji to można go wymienić na nowy w razie gdyby właśnie był po wypadku.
hm a jak to wygląda w przypadku zwykłego puknięcia, zwykłej stłuczki? policji teoretycznie nie musisz wezwać jak się dogadasz z drugim kierowcą a z tego co się orientuję taki fotelik nie jest zdatny do użytku...
 
hm a jak to wygląda w przypadku zwykłego puknięcia, zwykłej stłuczki? policji teoretycznie nie musisz wezwać jak się dogadasz z drugim kierowcą a z tego co się orientuję taki fotelik nie jest zdatny do użytku...
Nie wiem i nie będę tutaj nic udowadniać bo znowu zostanę zlinczowana. Dla dobra swojego i dziecka aby ewentualnie odzyskać odszkodowanie za fotelik nawet przy stłuczce warto wezwać policję.
 
Mamusie a może któraś polecić kołdrę dla niemowlaka? Trzeba na coś zwracać uwagę?

I jeszcze o zabawki zapytam. Jakieś sprawdzone, polecane?
 
Ja wogole to uwazam tak jak zalecaja ortopedzi ze dzieci nie siedzace w tego typu fotelikach pwinny max spedzac 30 min. nie uznaje podróżowania z takim bajtlem z uwagi na kręgosłup ktory nie jest wogole przystosowany do takiej pozycji jak w fotelikach i to bez różnicy jakie ma atesty bezpieczeństwa. U mnie taki "pseudo" fotelik ma pełnić rolę przewiezienia ze szpitala i do lekarza. od innego podróżowania jest wózek gleboki. Uwazam ze jesli sie kupuje zestawy 3w 1 to po to zeby z tego korzystać w przeciwnym razie po co zestaw jak można było wszystko osobno kupić. No i ostatni moj wniosek to może drastyczne stwierdzenie ale jeśli ktoś zamierza tak male dziecko wozic na długich dystansach ( choć to jest nie zalecane) to niech kupuje co mu się tam podoba. Ja wyraziłam swoje zdanie.
Popieram te foteliki dolaczone do zestawow 3 w 1 nie sa do wozenia dzieci na dlugich dystansach jak to robia niektorzy rodzice wpinajac zaniast gondoli fotelik. Dziecko nie powinno w tym lezec bo nie ma ustabilizowanego kregoslupa do takiej pozycji
 
Popieram te foteliki dolaczone do zestawow 3 w 1 nie sa do wozenia dzieci na dlugich dystansach jak to robia niektorzy rodzice wpinajac zaniast gondoli fotelik. Dziecko nie powinno w tym lezec bo nie ma ustabilizowanego kregoslupa do takiej pozycji
No już nie popadajmy w skrajności. My we wrześniu wybieramy się do Polski i mamy do przejechania prawie 1000 km. Bianka będzie miała wtedy 2,5 miesiąca. Nie mam co prawda fotelika z takiego zestawu, ale idąc tym tokiem myślenia to żaden fotelik nie jest przystosowany na takie długie trasy.
 
Ja wogole to uwazam tak jak zalecaja ortopedzi ze dzieci nie siedzace w tego typu fotelikach pwinny max spedzac 30 min. nie uznaje podróżowania z takim bajtlem z uwagi na kręgosłup ktory nie jest wogole przystosowany do takiej pozycji jak w fotelikach i to bez różnicy jakie ma atesty bezpieczeństwa. U mnie taki "pseudo" fotelik ma pełnić rolę przewiezienia ze szpitala i do lekarza. od innego podróżowania jest wózek gleboki. Uwazam ze jesli sie kupuje zestawy 3w 1 to po to zeby z tego korzystać w przeciwnym razie po co zestaw jak można było wszystko osobno kupić. No i ostatni moj wniosek to może drastyczne stwierdzenie ale jeśli ktoś zamierza tak male dziecko wozic na długich dystansach ( choć to jest nie zalecane) to niech kupuje co mu się tam podoba. Ja wyraziłam swoje zdanie.
Zgadzam ze na poczatku wypad do lekarza czy centrum handlowego to max dla takiego malucha - wyjmujemy i do gondoli . Tylko w te 30 minut niech to dziecko tez będzie bezpiecznie .....
To moje zadanie . 30 minut w foteliku z atestem .
 
reklama
Dziewczyny spodziewajace sie bliźniaków lub juz posiadające ....
Pojechałam dzis z Marcelina do Apteki po 16 puszek mleka ( 8 kg ) wsadziłam do wózka i jak doszlam do domu to myślałam ze umarłam :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Na dworze 30 st do domu 1 km pod lekka górkę i wózek z" blizniakami "
Szacun :D
 
Do góry