reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tez sie bardziej sklanialam ku NAN. Fajnie, ze juz macie jskis system, ja jestem przerazona puki co hehe.
Jutro na 7.00 wyznaczona cc, przynajmniej nie bede glodowac pol dnia [emoji14] Ciekawe czy dzisiaj zasne.. Trzymajcie kciuki [emoji110]
Trzymamy i czekamy na info jak tylko będziesz w stanie ;-) zazdroszczę Ci że już u Was to już jutro [emoji173][emoji173][emoji173]
Powodzenia Kochana :-*
 
@goffa13 miala miec dzisiaj wywolanie, takze pewnie juz tuli swojego skarba :) Ja mam jutro cc na 7.00, takze nastepna jest @Aguleczka29 , termin ma na 8.07 :) i potem chyba @walczaca o szczescie termin na 25.07 o ile sue nie myle, a potem Ty? :)
@goffa13 miala miec dzisiaj wywolanie, takze pewnie juz tuli swojego skarba :) Ja mam jutro cc na 7.00, takze nastepna jest @Aguleczka29 , termin ma na 8.07 :) i potem chyba @walczaca o szczescie termin na 25.07 o ile sue nie myle, a potem Ty? :)

Wszystko się zgadza :).
Po @walczaca o szczescie jestem ja.
 
reklama
@hope322 powiem Ci ze ja to chyba bym już nie spała z tydzień przed cesarka.... stracha mam a w listpadzoe dopiero będę miała cesarke. Ale dzisiaj mnie koleżanka uspokoiła ze cesarka jest majbezpieczniejsza dla dziecka więc ból biorę na klatę :D
Jutro zobaczysz maleństwo...przytulisz ❤ myśl tylko o tym i to napewno doda Ci spokoju :yes:
 
Do góry