reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kalendarza nie znalazłam, ale jeśli mnie pamięć nie myli to jesteś czwarta. A ja piąta :).
U nas prawie wszystko gotowe, jakieś drobiazgi zostały po które mam się wybrać z mama po weekendzie. U Was pewnie wszystko dopięte na ostatni guzik :)
Czyli teraz hope322 a później?? :-)
Oj jak juz jesteśmy na podium to czas na panikę :p
No powiem Ci szczerze że trochę prasowania mam jeszcze. I do odebrania niania i laktator :-))
A nie mamy też parasolek do wózka i baz isofix ale nad tym się cały czas jeszcze zastanawiamy ;-))
A jak Twoje samopoczucie?? Stres się pojawia??;-)
 
reklama
Czyli teraz hope322 a później?? :-)
Oj jak juz jesteśmy na podium to czas na panikę :p
No powiem Ci szczerze że trochę prasowania mam jeszcze. I do odebrania niania i laktator :-))
A nie mamy też parasolek do wózka i baz isofix ale nad tym się cały czas jeszcze zastanawiamy ;-))
A jak Twoje samopoczucie?? Stres się pojawia??;-)

Teraz to jeszcze @goffa13 (a może już tuli Maleństwo?), Aguleczka29 i hope322. Potem chwila nic i Ty :)
Ja nie mam jeszcze pościeli, wanienki, przewijaka i dla siebie kapci do szpitala. Mam dostać jeszcze dwa pudła ubranek więc pranie i prasowanie kolejne dojdzie, ale to już bez pośpiechu, bo to co do tej pory kupilam/dostalam już jest przygotowane.
Stres zaczyna się pojawiać, boję się czy rozpoznam moment kiedy zacznie się poród, itp. Jutro wizyta więc dowiem się ile Mały waży :)
 
@Ewunka a Marcela przekreca sie z brzucha na plecy?
Z plecow na brzuch od miesiaca idzie jej to bardzo sprawnie z brzucha na plecy sie ptzekreca ale kilka razy hukneła głowa o podloge i teraz trochę sie boi - ale umie .Jak jest nie na podłodze tylko w łóżeczku to kreci sie na wszystkie strony.
99% robi to przez lewą reke ( nie wiem czemu tak ) ale jak sie zapomni to zrobi przez prawa .
A jak Zosienka po rehebilitacji jakie postępy ?
 
Ostatnia edycja:
Teraz to jeszcze @goffa13 (a może już tuli Maleństwo?), Aguleczka29 i hope322. Potem chwila nic i Ty :)
Ja nie mam jeszcze pościeli, wanienki, przewijaka i dla siebie kapci do szpitala. Mam dostać jeszcze dwa pudła ubranek więc pranie i prasowanie kolejne dojdzie, ale to już bez pośpiechu, bo to co do tej pory kupilam/dostalam już jest przygotowane.
Stres zaczyna się pojawiać, boję się czy rozpoznam moment kiedy zacznie się poród, itp. Jutro wizyta więc dowiem się ile Mały waży :)
Skarbie tych skurczy nie da sie przegapic będziesz wiedziała ze to to :)
 
Ja używam NAN Sensilac 1 i Bianka nie ulewa po nim i dobrze na nią działa. Powoli jakoś dochodzimy do siebie. Jakiś rytm nocy i dnia już wypracowałyśmy. Także wszystko idzie w dobrym kierunku. Straszny z niej nerwus czasami bo jak jest głodna to jakby ja ze skóry obdzierali tak się drze. A jak tylko poczuje mleczko to cisza jak makiem zasiał.
Trzymam Kochana kciuki za Ciebie i Sarę jutro.
Tez sie bardziej sklanialam ku NAN. Fajnie, ze juz macie jskis system, ja jestem przerazona puki co hehe.
Jutro na 7.00 wyznaczona cc, przynajmniej nie bede glodowac pol dnia :p Ciekawe czy dzisiaj zasne.. Trzymajcie kciuki ✊
 
reklama
Teraz to jeszcze @goffa13 (a może już tuli Maleństwo?), Aguleczka29 i hope322. Potem chwila nic i Ty :)
Ja nie mam jeszcze pościeli, wanienki, przewijaka i dla siebie kapci do szpitala. Mam dostać jeszcze dwa pudła ubranek więc pranie i prasowanie kolejne dojdzie, ale to już bez pośpiechu, bo to co do tej pory kupilam/dostalam już jest przygotowane.
Stres zaczyna się pojawiać, boję się czy rozpoznam moment kiedy zacznie się poród, itp. Jutro wizyta więc dowiem się ile Mały waży :)
@goffa13 miala miec dzisiaj wywolanie, takze pewnie juz tuli swojego skarba :) Ja mam jutro cc na 7.00, takze nastepna jest @Aguleczka29 , termin ma na 8.07 :) i potem chyba @walczaca o szczescie termin na 25.07 o ile sue nie myle, a potem Ty? :)
 
Do góry