reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Zobacz załącznik 873863 Dzień dobry ciocie dziś wstalam o 4 :szok:mama dala mi 120 ml WODY ( niech ja dunder ) od 6 miesiąca w nocy jak sie obudzi nie daje jej jeść tylko pic .
No to wypiłam 120 i poszlam spac wyjscia nie bylo :laugh2:wstalam o 8 na sniadanie zjadlam 150 mm+ 3 łychy kaszy * lyzeczka .
I dzis mama nie poszla do pracy to jedziemy na sklepy na promocjie :D
Mamy ze soba słoik owocow i wode i w droge !!!!
Ona jest boska❤ dziewczyny pochwalcir sie potem co zescie tam nakupowaly:)
 
Ja rodze w piatek i jeszcze nie mam spakowanych rzeczy dla siebie :p Jakos nie dociera do mnie, ze pojutrze zobacze juz moja córcię. @jasani co u Was? Powiedz mi jakiego mm uzywasz? Nan czy tego ekologicznego baby&me z Arli. Ja nadal sie zastanawiam co kupic, chociaz mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebne.
Ja używam NAN Sensilac 1 i Bianka nie ulewa po nim i dobrze na nią działa. Powoli jakoś dochodzimy do siebie. Jakiś rytm nocy i dnia już wypracowałyśmy. Także wszystko idzie w dobrym kierunku. Straszny z niej nerwus czasami bo jak jest głodna to jakby ja ze skóry obdzierali tak się drze. A jak tylko poczuje mleczko to cisza jak makiem zasiał.
Trzymam Kochana kciuki za Ciebie i Sarę jutro.
 
A na ktorej stronie znalazłaś kalendarz?? Oj zaczyna się u nas nerwówka... a jak u Was?? Wszystko już gotowe??

Kalendarza nie znalazłam, ale jeśli mnie pamięć nie myli to jesteś czwarta. A ja piąta :).
U nas prawie wszystko gotowe, jakieś drobiazgi zostały po które mam się wybrać z mama po weekendzie. U Was pewnie wszystko dopięte na ostatni guzik :)
 
20180705_121915.jpg
Ona jest boska❤ dziewczyny pochwalcir sie potem co zescie tam nakupowaly:)
Nic takiego bardziej chodzilo o spacer 6 km :)spotkaliśmy wczesniaka która leżała z Marcelina w szpitalu 2 dni młodsza :)
20180705_121915.jpg
 

Załączniki

  • 20180705_121915.jpg
    20180705_121915.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 412
reklama
Do góry