reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Oj znam to ja podaję obiadek a Filip robi brrrr i wszystko laduje na mnie, na lezaczku, podłodze (z podłogi wylizuje pies-jeden kłopot z głowy [emoji23]) a ja jak zaczyna płuc to zakrywam się tym czym mam pod ręką... [emoji85]
Brrrrr jest najlepsze i jak ja najdzie na opowiadanie w trakcie obiadu .....
Albo muchy rekami odgania ....
Ja już wiem ze w wyjsciowej bluzce lepiej jej nie karmić :rofl2:
 
reklama
Ewunka Zosia zwolnila z waga i az sie martwie zebym nie przesadzila z za niskimi przyrostami...
No co Ty ....ostatnio sie martwiłas ze ze duzo .Popatrz na nia jest idealna a kalkulatory siatki .....
Marcelina miała miesiac ze nic nie przybyła ( wczesniej duuuuuzo bardzo duzo przybrala ) po zmianie mleka gdy przestała miec zgage i jeść jak smok przez miesiac nie przybyla nic .
Oddychaj nie martw sie o wszystko .Jestes wspaniała mama a Zosi nic nie brakuje .
 
IMG-20180705-WA0000.jpg
Dzień dobry ciocie dziś wstalam o 4 :szok:mama dala mi 120 ml WODY ( niech ja dunder ) od 6 miesiąca w nocy jak sie obudzi nie daje jej jeść tylko pic .
No to wypiłam 120 i poszlam spac wyjscia nie bylo :laugh2:wstalam o 8 na sniadanie zjadlam 150 mm+ 3 łychy kaszy * lyzeczka .
I dzis mama nie poszla do pracy to jedziemy na sklepy na promocjie :D
Mamy ze soba słoik owocow i wode i w droge !!!!
 

Załączniki

  • IMG-20180705-WA0000.jpg
    IMG-20180705-WA0000.jpg
    121,2 KB · Wyświetleń: 354
Po Zosi tego nie widać, bo wcześniej była mocno do przodu z wagą, ale teoretycznie nie liczy się waga a przyrosty...dziecko to ciągły niepokój o nie ;) ja przynajmniej tak mam
 
reklama
Do góry