reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Oj znam to ja podaję obiadek a Filip robi brrrr i wszystko laduje na mnie, na lezaczku, podłodze (z podłogi wylizuje pies-jeden kłopot z głowy [emoji23]) a ja jak zaczyna płuc to zakrywam się tym czym mam pod ręką... [emoji85]
Jeszcze wszystko przede mną, ale na szczęście o sprzątanie podłogi z resztek jedzenia nie muszę się martwić. Mam dwa cztero nożne jamochłony :D
 
A masz juz zrobiony ten wymaz HBS? Bo jak Lenka straszy ze moze szybciej wyjść to moze by trzeba zrobic.

Dziewczyny a ten wymaz jest robiony z pochwy czy tez z odbytu? Bo wczoraj czytalam ze z dwoch miejsc i zguplam
ja miałam z tych dwóch miejsc, trwało kilka sekund, nic strasznego
 
A poza tym witam sie z Wami dziewczyny na tym wątku bo juz od dawna Was podczytuję z krzaków ale jakos sie nie udzielałam.
Dziś mamy 32tc + 2 termin na 24 sierpnia no i panika coraz wieksza jak to wszystko bedzie.
Ale póki co niech moja Karolinka jeszcze sie nie pcha na ten świat ;)
I niech mamy nie stresuje :)
Pozdrawiam każdą z Was :)
Nie wiem czy mnie pamiętasz, ale ja pamiętam :)
Cieszę się, że u Was dobrze, bo kojarzę początki :)
a dziś imieniny Karoliny :)
 
Witajcie :) mało się udzielam bo coś mi humorki ciążowe się zaczynają...i ciągle mi coś nie pasuje :( a tak naprawdę tp mam dość zastrzyki z heparyny...już dosłownie płacze kiedy przychodzi godzina kucia a robie je w nogę bo brzuszka szkoda już dziubac .
A sobotę mam iść polowkowe i chyba za wcześnie się umówiliśmy, według usg aktualnego i daty miesiączki to skończony 19 tydzien ale według pierwszego usg i daty według niego to 18 . Więc dosłownie zgłupiałam, wypowiedzcie się czy przypadkiem nie pojadę za wcześnie ?
chyba od 18 już można
 
Co tam siatki ona rozwija się normalnie a nie tam siatki dla wczesniakow [emoji5] cioci "kruszynka"[emoji173]️[emoji8][emoji177][emoji7]
Ja wiem żartuje .....
Nie przejmuję mnie ze wyskoczyła z siatki dla wcześniaków juz na ostatniej wizycie pediatea mowila ze ona nie ma nic z wczesniaka ze normalnie dzieci nadganiaja w 12-18 miesięcy z waga a ona przegonila dzieci urodzone w terminie w 5 miesięcy.
Ale przecież chyba kazda wie ze dzieci sa różne i nie ida od linijki ......
Jak sie na nia patrzy ani gruba ani chyda - dla mnie idealna :laugh2:
Z rozwojem idzie wolniej jak Twoi ale tez nie twierdzę ze " opozniona" jak narazie mieści sie we wszystkich widełkach dzieci urodzonych w terminie a jest wczesniakiem .
 
reklama
Do góry