reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Torba do szpitala spakowana:laugh2:
Ja rodze w piatek i jeszcze nie mam spakowanych rzeczy dla siebie :p Jakos nie dociera do mnie, ze pojutrze zobacze juz moja córcię. @jasani co u Was? Powiedz mi jakiego mm uzywasz? Nan czy tego ekologicznego baby&me z Arli. Ja nadal sie zastanawiam co kupic, chociaz mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebne.
 
reklama
Baby jogger city elite:) jutro lub pojutrze odbiór:) i fotelik też kupiony:)
Tak ostatnio czytam, że Wy już wszystko przygotowane, a ja w czarnej d... Mam tylko trochę ciuszków i paczkę pampów. Teraz pora na łóżeczko, przewijak i resztę długiej listy wyprawki.
Nie mam pojęcia co do spania dla noworodka (pościel, kocyk, rożek?), w czym do wózka jesień/zima (tylko śpiworek czy też jakieś kocyki?), jaki rożek (cienki, gruby, sztywny?). Jeśli chodzi o zakupy to jestem bardzo niezdecydowaną osobą, dlatego idzie mi to jak po grudzie.
Ja kupiłam poki vo dwa rozki ale takie grubsze i sztywniwjsze. mam też taki kombinezon dresowy wiec jakby chłodniej bylo ( termin 28 wrzesien) to założę ciuszki kombinezonik a ba nosidełko mam to przykrycie z zestawu. Planuje malego kłaść spać przez pierwsze dni w takim właśnie rożku. Bez koldwrki i tych ochraniaczy na łóżko. A później to zobaczymy. mysze kupic jeszcze typowe kombinezony na jesień zimę ale poczekam jaki sie urodzi. mam jeden kocyk poki co wystarczy.
 
Ja rodze w piatek i jeszcze nie mam spakowanych rzeczy dla siebie [emoji14] Jakos nie dociera do mnie, ze pojutrze zobacze juz moja córcię. @jasani co u Was? Powiedz mi jakiego mm uzywasz? Nan czy tego ekologicznego baby&me z Arli. Ja nadal sie zastanawiam co kupic, chociaz mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebne.
Już w piątek?? No nieźle, ale szybko minęło :p będziesz już tulić swoją córcię[emoji23]
 
Ja na moja nakrzuczalam jak rzucila we mnie swoim obiadem - kremem z brokula. Nie mialam wyrzutow sumienia, bo.moj krzyk ja bardzo rozbawil [emoji38][emoji23]
Najlepsze przed Toba [emoji6]
Oj znam to ja podaję obiadek a Filip robi brrrr i wszystko laduje na mnie, na lezaczku, podłodze (z podłogi wylizuje pies-jeden kłopot z głowy [emoji23]) a ja jak zaczyna płuc to zakrywam się tym czym mam pod ręką... [emoji85]
 
reklama
Do góry