reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Chwal sie co wybraliscie:)

Baby jogger city elite:) jutro lub pojutrze odbiór:) i fotelik też kupiony:)
Tak ostatnio czytam, że Wy już wszystko przygotowane, a ja w czarnej d... Mam tylko trochę ciuszków i paczkę pampów. Teraz pora na łóżeczko, przewijak i resztę długiej listy wyprawki.
Nie mam pojęcia co do spania dla noworodka (pościel, kocyk, rożek?), w czym do wózka jesień/zima (tylko śpiworek czy też jakieś kocyki?), jaki rożek (cienki, gruby, sztywny?). Jeśli chodzi o zakupy to jestem bardzo niezdecydowaną osobą, dlatego idzie mi to jak po grudzie.
 
Baby jogger city elite:) jutro lub pojutrze odbiór:) i fotelik też kupiony:)
Tak ostatnio czytam, że Wy już wszystko przygotowane, a ja w czarnej d... Mam tylko trochę ciuszków i paczkę pampów. Teraz pora na łóżeczko, przewijak i resztę długiej listy wyprawki.
Nie mam pojęcia co do spania dla noworodka (pościel, kocyk, rożek?), w czym do wózka jesień/zima (tylko śpiworek czy też jakieś kocyki?), jaki rożek (cienki, gruby, sztywny?). Jeśli chodzi o zakupy to jestem bardzo niezdecydowaną osobą, dlatego idzie mi to jak po grudzie.
Też mamy baby joger city tylko że twin :-))
Jaki macie kolor?? Pochwal sie jak juz bedzie u Was :-)
 
Baby jogger city elite:) jutro lub pojutrze odbiór:) i fotelik też kupiony:)
Tak ostatnio czytam, że Wy już wszystko przygotowane, a ja w czarnej d... Mam tylko trochę ciuszków i paczkę pampów. Teraz pora na łóżeczko, przewijak i resztę długiej listy wyprawki.
Nie mam pojęcia co do spania dla noworodka (pościel, kocyk, rożek?), w czym do wózka jesień/zima (tylko śpiworek czy też jakieś kocyki?), jaki rożek (cienki, gruby, sztywny?). Jeśli chodzi o zakupy to jestem bardzo niezdecydowaną osobą, dlatego idzie mi to jak po grudzie.
Ja nie kupowalam zadnej kolderki ani nic. Mam.dla Hubcia dwa rozki. Na allegro kupilam.fajne uzywane kombinezony na zime do tego pewno jeszcze kocyk i tam.w wozku jest tez spiworek. Sa jeszcze spiworki do spania ale ja na razie nie kupowalam
 
reklama
Zapis ktg jest ok.Powiedzieli że czasem tak się dzieje że pod koniec ciąży ruchy są zdecydowanie wieksze,malutka daje znaka że zaniedługo powitamy ją na świecie :-) kazali wyluzować i się nie denerwowac
Super, ze u Ciebie i u @zylwia wszystko dobrze :) U @zylwia niech jeszcze Malutka posiedzi, Ty to juz termin lada chwila i pewnie juz siedzisz „na walizkach” :p
 
Do góry