reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Normalnie dziś pierwszy raz nakrzyczałam na swojego synka, bo aż mnie w pół zgieło. Aż mam wyrzuty sumienia:oops:
Ja na moja nakrzuczalam jak rzucila we mnie swoim obiadem - kremem z brokula. Nie mialam wyrzutow sumienia, bo.moj krzyk ja bardzo rozbawil [emoji38][emoji23]
Najlepsze przed Toba [emoji6]
 
reklama
Hej dziewczyny, ja znów po poradę.Jak jest z ruchami przed porodem? Moja nie rusza się tak jak zawsze,tylko szaleje non stop.dzis z rana przez 50 min cały czas jeździła po brzuszku..najpierw gwałtownie potem łagodnie.Dzwoniłam do połoznej,stwierdziła że to normalne i że to nic złego,że może źle leżałam..Ale jak się dalej niepokoje mam dzwonić do ginekologa prowadzącego..Miała któraś z was tak że dzidzi był aktywne?
Moja tak brykala
Jutro będą mi wywoływać poród trzymajcie kciuki.
Powodzenia! Cudowne chwile przed Wami
 
Ulubionym zajęciem Marceliny bylo pier..... w lewe żebro aż mnie zatykało ( zazwyczaj podczas mojego odpczynku) lubiła spacery i kołusanie

Jasiu wczoraj zaczął tak boleśnie wierzgać jak podjechałam pod sklep z wózkami. Mam nadzieję, że nie chciał przez to powiedzieć "matka daj se spokój...ja wolę na rączkach":rofl2:
 
Chcialabym tyle wazyc [emoji24][emoji24]
Wysłac Ci moja wage ?
Ja chce wrócić do 56 ale mi nie idzie......
Przechodzimy z Matcelina na sałatę...
Screenshot_20180704-155128_Chrome.jpg
Marcelina i siatki dla wcześniaków .....
 

Załączniki

  • Screenshot_20180704-155128_Chrome.jpg
    Screenshot_20180704-155128_Chrome.jpg
    199,9 KB · Wyświetleń: 375
Wysłac Ci moja wage ?
Ja chce wrócić do 56 ale mi nie idzie......
Przechodzimy z Matcelina na sałatę...Zobacz załącznik 873664 Marcelina i siatki dla wcześniaków .....
Nie strasz tej pięknej dziewczynki sałatą :p sama to rób co chcesz a Marceline zostaw w spokoju :-) widać po niej na każdym zdjęciu że u niej wszystko dobrze o żadnych radykalnych zmian jej nie potrzeba :p
 
reklama
Do góry