reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny czy odczuwacie/odczuwałyście ból przy ruchach dziecka? Od wczoraj synek bardziej aktywny, do tego czuję jakby mi szpile w podbrzusze i jajniki wbijał podczas ruchu, albo drapał paznokciami.
Mi sie dwa razy zdazylo po plakac z bolu, bo corka wsadzila nozke/raczke w okolice mojej pachwiny. Masakra. Mysle, ze moze bolec jesli maluch kopnie w jakis organ np w pecherz.
 
Ja też mam nadzieję, że uda nam się w piątek na chwilkę zobaczyć tym bardziej że wizyty mamy jedna po drugiej :-) :). HBs rzeczywiście jest z krwi a wymaz to jest GBS. Ja będę miała w piątek pobierany. Wydawało mi się, że im bliżej porodu tym lepiej go pobrać ale pewnie zależy od konkretnej sytuacji.
A faktycznie HBs miałam zrobić tak mialam na zaleceniach A w książeczce ciąży mam GBS na piątek to pewnie Pani doktor zrobi ;)
 
Mi sie dwa razy zdazylo po plakac z bolu, bo corka wsadzila nozke/raczke w okolice mojej pachwiny. Masakra. Mysle, ze moze bolec jesli maluch kopnie w jakis organ np w pecherz.

Normalnie dziś pierwszy raz nakrzyczałam na swojego synka, bo aż mnie w pół zgieło. Aż mam wyrzuty sumienia:oops:
 
Pewnie że tak. Daj znać co Ci dr powie. Ja wizytę mam jutro :-)
Zapis ktg jest ok.Powiedzieli że czasem tak się dzieje że pod koniec ciąży ruchy są zdecydowanie wieksze,malutka daje znaka że zaniedługo powitamy ją na świecie :-) kazali wyluzować i się nie denerwowac
 
reklama
Dziewczyny czy odczuwacie/odczuwałyście ból przy ruchach dziecka? Od wczoraj synek bardziej aktywny, do tego czuję jakby mi szpile w podbrzusze i jajniki wbijał podczas ruchu, albo drapał paznokciami.
Ulubionym zajęciem Marceliny bylo pier..... w lewe żebro aż mnie zatykało ( zazwyczaj podczas mojego odpczynku) lubiła spacery i kołusanie
 
Do góry