reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Najadłam się wczoraj strachu jak nie wiem ... zapisał mi nospe max 3x1 ale teraz nie brałam bo nie boli i w ogóle nie chce tak brać.. niech ta moja kluseczka posiedzi jeszcze ❤

widzisz jak Cię pospieszylam :laugh2: no ja też dziś biorę się za pakowanie.. nie ma co zwlekać ;)

te szpitale to masakra :( tak kochana dzis biorę się za pakowanie torby i nie ma przeproś :p za Was trzymam kciuki :*


Dobrze , że w piątek wizyta u mojej Pani Doktor zobaczymy co powie :) dziś się biorę za pakowanie :laugh2: mój mąż to już wczoraj chciał pakować do szpitala Małej torbę..no masakra aż się poplakalam :p


No powiem Ci , że ja też cała w strachu byłam.. mam nadzieję, że Mała też dotrwa i nie będzie mi psikusow wiecej robić bo zejdę na zawał :p
A masz juz zrobiony ten wymaz HBS? Bo jak Lenka straszy ze moze szybciej wyjść to moze by trzeba zrobic.

Dziewczyny a ten wymaz jest robiony z pochwy czy tez z odbytu? Bo wczoraj czytalam ze z dwoch miejsc i zguplam
 
Hej dziewczyny, ja znów po poradę.Jak jest z ruchami przed porodem? Moja nie rusza się tak jak zawsze,tylko szaleje non stop.dzis z rana przez 50 min cały czas jeździła po brzuszku..najpierw gwałtownie potem łagodnie.Dzwoniłam do połoznej,stwierdziła że to normalne i że to nic złego,że może źle leżałam..Ale jak się dalej niepokoje mam dzwonić do ginekologa prowadzącego..Miała któraś z was tak że dzidzi był aktywne?
Mi się wydaje że moja do samego porodu była aktywna. W każdym razie nie zauważyłam wyraźniej zmiany.
 
Dzięki kochane za pamięć ;* wczoraj miałam ciężki dzień.. pojechałam szybko prywatnie do innego miasta na ktg z płaczem I mała przed samym wejście do gabinetu zaczęła się tak rzucać, że mąż się śmiał i mówił, że boi się badania ;) no ale skurcze były.. chcieli mnie tam w szpitalu zostawić ale ja im nie ufam więc napisałam do swojej prowadzącej ( niestety nienma jej w Polsce do czwartku) mówiła żeby jechać do szpitala, niekoniecznie mnie zostawia ale lepiej się upewnić więc pojechaliśmy do domu spakowalismy się i w drogę.. po drodze strasznie napinal mi sie brzuch . W szpitalu zrobili mi ktg, badanie ginekologiczne i zero skurczy :/ A położna jak mi zapinala pasy to czuła jak się brzuch napina .. szyjka zamknięta ale Mała ułożona bardzo nisko :/ waga 2600 ale jakoś nie chce mi się wierzyć , że przez 2 tygodnie nabrała 600gram ?
Po godzinie powtórne ktg i badanie ginekologiczne no i wykrylo pojedyncze skurcze , skurcze przepowiadajace ..
Wizyta u mojej gin w piątek to zobaczymy ale ja od początku mam przeczucie, że do terminu nie dotrwam..

W samochodzie bateria padła a jak dotarliśmy do domu to byłam strasznie wykończona :(
Mi wszystkie znaki na ziemi mówiły że będzie przedterminowy poród.Bole przepowiadajace zaczęły się naprawdę wcześnie a skurcze już 35 tygodni dokuczaly.Dzis jestem w 42 tc i czego ci nie życzę roznie jeszcze może być.Ja nie wiem jak moja cierpliwość do tego czasu wytrzymała hehe byłam pewna w 200 procentach że urodze przed terminem a tu masz ci
 
A masz juz zrobiony ten wymaz HBS? Bo jak Lenka straszy ze moze szybciej wyjść to moze by trzeba zrobic.

Dziewczyny a ten wymaz jest robiony z pochwy czy tez z odbytu? Bo wczoraj czytalam ze z dwoch miejsc i zguplam

Ja też czytałam, że z dwóch miejsc, ale będę miała pobierany w najbliższy piątek więc się dowiem u źródła.
 
reklama
Do góry