reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Moja dostaje oliwe z oliwek ( tak na oko łyżeczkę od herbaty do każdego obiadu)
Na 7 " urodziny" dostanie piętkę chleba i nowe warzywa .
Kremy bedzie jeść nadal z czasem do tych kremów dostanie mini kluseczki lub mieso pokrojone w kosteczke .
Moi do niektórych maja juz ryż i jak im się podoba jak miela śmiesznie tymi dziąsłami [emoji23] ja już staram się takich papek nie robić. Tu zostanie kawałek marchewki, tu ziemniaczki, brokułu i tak sobie "gryzą" [emoji2]
 
Cześć, można? Nieśmiało tutaj zajrzałam, bo jeszcze jestem przed wizytą serduszkową, ale mam wielką nadzieję, że będzie ok. [emoji4]
Powtarzam Ci to caly czas ze będzie dobrze i będą dwa pięknie bijące serduszka [emoji173] [emoji173] rozgosc się na dluuuugo na tym wątku [emoji8] [emoji5]
 
reklama
Do góry